Sony zapowiedziało 3 urządzenia z serii Xperia, poznamy je w Berlinie!

Jak wiecie wielkimi krokami zbliżają się targi IFA w Berlinie, na których wielu producentów pokaże nowe urządzenia. Jednym z nich jest Sony, które w tym roku może naprawdę poszaleć, jeśli chodzi o dział mobilny i zaprezentować co najmniej 3 topowe produkty. Xperia Z3, Xperia Z3 Tablet Compact oraz Xperia Z3 Compact zapowiadają się znakomicie!

Najpierw sami zobaczcie zapowiedź Sony:

http://youtu.be/kajjMuZx8nY

Widzimy na tym filmie bardzo wiele nawiązań do cyfry 3, więc łącząc to razem z innymi poszlakami możemy spodziewać się 3 urządzeń z trójką w nazwie. Xperia Z3 Tablet Compact zaoferuje użytkownikom świetną specyfikację oraz 8-calowy ekran. Xperia Z3 to topowy phablet, który nie wniesie niczego nowego, ale poprawi nieznacznie aktualny flagowy model. Xperia Z3 Compact będzie mniejszym smartfonem z bardzo mocną specyfikacją.

Poza tym Japończycy podrzucili garść poszlak czego możemy się spodziewać, ale niektóre z nich są trudne do odgadnięcia. 07:MM:06:14 można oznaczać grubość jednego z urządzeń. 03:06:H2:00 to prawdopodobnie nawiązanie do wodoodporności. A 03:SE:PT:14 to data prezentacji. Zastanawiające jest 8C:u1:28:00, macie pomysł czego może dotyczyć?