Ważne

Sony Xperie Z3 poznamy 5 września, ale raczej nie wniesie ona niczego nowego

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a to jest bardzo gorący okres dla wszystkich fanów technologii. Właśnie wtedy możemy zobaczyć wiele nowych urządzeń, a w tym roku jednym z nich ma być Sony Xperia Z3. A według nowych zdjęć oraz przecieków trafiła ona właśnie do masowej produkcji.

Sony Xperia Z3 na nowych zdjęciach nie różni się dużo od swojej poprzedniczki, czyli Z2. Wizualnie będzie bardzo podobna i zapewne wiele osób będzie miało problem z odróżnieniem, który to model. Co ciekawe można dość wyraźnie zobaczyć na tych fotkach osobę, która je zrobiła.

Jednak jeśli niewizualnie to może zaskoczy nas specyfikacją? Prawdopodobnie nie, ponieważ ma zostać wyposażona w Snapdragona 801 (2,5 GHz), 3 GB pamięci RAM, 5,15-calowy ekran FullHD, 16 GB pamięci wbudowanej oraz 20,7 megapikselowy aparat główny. To jak Sony chce przekonać klientów, że Xperia Z3 jest warta ich pieniędzy?

Tego chyba nie wie aktualnie nikt. Muszę się zgodzić z Jakubem, że mamy obecnie zastój, a jeśli jest już jakaś innowacja to tylko więcej mocy lub większa rozdzielczość. Musimy jednak zaczekać prawdopodobnie do 5 września na targach IFA kiedy to Sony będzie miało swoją prezentacje i wtedy poznamy Xperie Z3. Sony to nadal w moim przekonaniu czarny koń rynku mobilnego, ale musi się bardziej postarać.

Komentarze

 • Mario

  Myślę, że będzie jedną fundamentalna, rewolucyjna zmiana w porównaniu do POPRZEDNIKA – smartphone przestanie się zawieszac po 4 minutach nagrywania UHD. To będzie przełom, który od poprzednika będzie dzielić technologiczna przepaść.

 • Sony

  Może przełomem będzie NIEPRZECIEKANIE :) :) tego niby “wodoodpornego” sprzętu.
  Sporo moich znajomych powiedziało, ze NIGDY więcej nie kupi sprzętu SONY – kumpel rozmawiał Z2 na deszczu – nie przejmował się – w końcu wodoodporny – i mu przeciekł, powstały zacieki na wyświetlaczu. Wysłał do serwisu – ODMÓWIONO mu naprawy – twierdząc, że nie domknął kalpki – tymczasem się okazało, ze obudowa miała szparę, tak kiepskie było spasowanie. Inni tez mieli podobne “przejścia” i sądząc z opisów na forach nie są to rzadkie przypadki – a wręcz norma.

 • asdfgasdfgasd

  szklany tyl – tak to to czego potrzebuje w telefonie

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona