Sony zamyka program Concept - koniec z testami nowych Androidów | Tabletowo.pl

Sony zamyka program Concept – koniec z testami nowych Androidów

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu firma z Japonii uruchomiła program Concept. W telegraficznym skrócie, umożliwiał on wcześniejsze pobieranie i instalowanie udostępnionego przez producenta oprogramowania m.in. na Xperii X. Niestety, ale zanosi się na to, że program już niebawem odejdzie do lamusa.

Sony przez jakiś czas pozwalało domniemywać, że program Concept dla Xperii X zostanie jednoznacznie zamknięty, ale miał on rzekomo powrócić wraz z Xperią XZ Premium. Na dłuższą metę, byłaby to zagrywka całkiem dobra, zarówno dla użytkowników, którzy nieraz sprawiają wręcz wrażenie bycia uzależnionymi od aktualizacji do najnowszej wersji Androida, ale także i dla producenta, który mógłby liczyć na wierną i oddaną armię betatesterów.

Sony Xperia XZ Premium

Niestety, ale Japończycy oficjalnie oświadczyli, że program Concept póki co nie zagości na żadnym urządzeniu sygnowanym logo Sony. Tym samym, wszystkie plotki oraz niedomówienia zostały zduszone już w zarodku. Jestem bardzo ciekaw, czym dokładnie kierowało się Sony, podejmując taką a nie inną decyzję, choć – niestety – musimy liczyć się z tym, że Japończycy raczej nie wyjaśnią konkretnie, dlaczego zdecydowali się na taki krok.

źródło: androidauthority

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona