Sony Xperia Z4 zadebiutuje 20 kwietnia? 19

Sony Xperia Z4 zadebiutuje 20 kwietnia?

Kasia pisała już dziś o pierwszych plotkach na temat Sony Xperia Z5, a teraz zejdźmy troszkę na ziemię do bliższej przyszłości. Pojawiły się bowiem nowe informacje na temat nadchodzącej nieco wcześniej „zetki” czwartej generacji. Prezentacja będzie miała miejsce jednak wcześniej niż się spodziewaliśmy?

Do tej pory niemal wszyscy przypuszczali, że Sony Xperia Z4 zostanie zaprezentowana podczas IFA 2015 w Berlinie, czyli na początku września. Dziś pojawiły się jednak nowe informacje, które sugerują, że premiera smartfona odbędzie się dużo wcześniej… Dokładniej mówiąc już 20 kwietnia.

W takim razie Sony jednak nie chce odejść od dotychczasowej „tradycji” prezentacji dwóch flagowych urządzeń w jednym roku? Moim zdaniem, jeśli nadal producent będzie wypuszczał na rynek tak często flagowce, to bez jakiś rewolucyjnych zmian (na przykład w wyglądzie) smartfony te mogą nie osiągnąć zbyt dużego sukcesu…

W kwestii specyfikacji dla przypomnienia dodam, że Sony Xperia Z4 zostanie najprawdopodobniej wyposażona między innymi w 5,2-calowy wyświetlacz, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 lub 4 GB pamięci RAM oraz aparat z 20,7-megapikselową matrycą. Poniżej zamieszczam kilka najnowszych zdjęć rzekomo przedstawiających właśnie to urządzenie.