Sony Xperia Z otrzyma Lollipopa już w przyszłym tygodniu | Tabletowo.pl

Sony Xperia Z otrzyma Lollipopa już w przyszłym tygodniu

Dołącz do dyskusji 0

Prawie miesiąc temu Kasia informowała, że kilka urządzeń z serii Xperia Z otrzymało aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Jak donosi Sony na Twitterze, już w przyszłym tygodniu pierwszy model z tej serii w końcu również otrzyma tą wersję systemu!

Mimo, że Sony Xperia Z pierwszej generacji została zaprezentowana ponad dwa lata temu, to producent i tak postanowił zaktualizować tego smartfona do najnowszej wersji. Jeśli wierzyć na słowo filipińskiemu oddziałowi Sony, wdrażanie aktualizacji rozpocznie się już w przyszłym tygodniu.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że aktualizacja zapewne będzie udostępniana etapami, więc bardzo prawdopodobne jest to, że urządzenia z polskiej dystrybucji będą musiały troszeczkę poczekać.

Zapytałem jednak o aktualizację polski oddział Sony, otrzymałem odpowiedź pozytywną. W przyszłym tygodniu okaże się, czy obietnice zostaną spełnione.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona