Ważne

Kolejne smartfony Sony otrzymują Lollipopa: Xperia Z3 Dual, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact i Xperia Z Ultra

Sony jest aktualnie najbardziej transparentną firmą, jeśli chodzi o udostępnianie informacji o aktualizacjach, jak również samych aktualizacji. W ciągu ostatnich tygodni japoński koncern zaktualizował już gros swoich urządzeń z różnej półki cenowej i sprzed nawet kilkudziesięciu miesięcy. Dziś do tego grona dołączyły kolejne produkty.

Na blogu Sony Mobile możemy przeczytać, że pierwsi użytkownicy takich urządzeń, jak Xperia Z3 Dual. Xperia Z1, Xperia Z1 Compact i Xperia Z Ultra zaczęli otrzymywać aktualizację do Androida 5.0.2 Lollipop.

Co więcej, w kolejnym tygodniu z najnowszej dostępnej dla urządzeń Sony wersji oprogramowania (bo nie najnowszą ogólnie – tą jest Android 5.1), będą mogli się cieszyć posiadacze dwóch kolejnych smartfonów: Xperia T2 Ultra oraz Xperia C3 – również z dual SIM.

Wiemy również, że w późniejszym czasie (w ciągu kolejnych kilku tygodni) Android 5.0.2 Lollipop zostanie udostępniony dla jeszcze starszych produktów, w tym: Xperia Tablet Z, Xperia Z, Xperia ZL oraz Xperia ZR.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona