Sony Xperia XZ1 już trafia do operatorów - do końca roku będzie dostępna tylko w T-Mobile | Tabletowo.pl

Sony Xperia XZ1 już trafia do operatorów – do końca roku będzie dostępna tylko w T-Mobile

Dołącz do dyskusji 0

W ubiegłym miesiącu, Sony zdecydował się na prezentację trzech smartfonów, a więc najwyższy czas, aby nowe słuchawki zaczęły stopniowo pojawiać się w sklepach. Dopiero teraz do sprzedaży trafiła Xperia XZ1 w wersji single SIM, ale po raz kolejny producent pokusił się o zaoferowanie czasowej wyłączności jednemu operatorowi.

Jeśli śledzicie uważnie nowinki technologicznie, to na pewno nie umknęło Wam, że Sony pokazał trzy nowe smartfony na targach IFA 2017 w Berlinie. Niestety, nie obyło się bez haczyków – już wtedy można było usłyszeć pogłoski na temat wyłączności u operatorów. Niestety, plotki były prawdziwe.

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że Sony Xperia XZ1 Compact pojawi się w ofercie Plusa. Operator już od kilku dni umożliwia zakup telefonu, zarówno w ramach abonamentu, jak i bez niego. Być może z tego powodu nie zaskoczę Was, jeśli powiem, że podobnie będzie w przypadku większej wersji urządzenia. Z tym, że w tym przypadku prawo do sprzedaży nie leży po stronie Plusa, lecz…. T-Mobile. Pamiętajcie jednak, że wyłączność magentowych odnosi się tylko do operatorów i dotyczy wersji single SIM, zaś wariant na dwie karty możecie już od jakiegoś czasu kupić w sklepach za 2999 złotych ;)

Smartfon można zakupić za złotówkę z VAT w taryfie JUMP! proFirma przy abonamencie 109,99 złotych netto i umowie na trzy lata. Oferta jest dosyć kompletna, bo użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz Unii Europejskiej, a także połączenia wychodzące z ojczyzny do wszystkich państw wyżej wymienionej organizacji. Jeżeli chodzi o Internet, to abonenci będą mieli do dyspozycji 20 GB w pełnej prędkości (później internet jest nielimitowany, lecz ograniczony do 1 Mb/s), a także 3,4 GB w UE.

Wszystko brzmi całkiem nieźle, ale T-Mobile nie wspomina nawet o „cywilnej” wersji abonamentu. Dodatkowo, zgodzicie się chyba ze mną, że wydatek rzędu prawie pięciu tysięcy złotych brutto oraz podpisanie „cyrografu” na 36 miesięcy to nie jest oferta idealna.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem urządzenia, to przypomnę tylko, że Kacper już rozpoczął testy Xperii XZ1 i jej recenzja powinna za jakiś czas pojawić się na łamach Tabletowo.

źródło: informacja prasowa Sony

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona