A nie mówiliśmy? Xperia XZ Premium z bezprzewodowymi słuchawkami w przedsprzedaży 21

A nie mówiliśmy? Xperia XZ Premium z bezprzewodowymi słuchawkami w przedsprzedaży

Przedsprzedaż Xperii XZ Premium ruszy oficjalnie 8 maja, czyli za niewiele ponad tydzień. Sony postanowiło jednak już dziś poinformować, jakie gratisy dostaną klienci, którzy zamówią smartfon w pre-orderze. Jest ich kilka i są naprawdę warte uwagi.

Głównym prezentem będą kolorowe słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-100ABN. Ich sugerowana cena wynosi 1299 złotych, choć w sklepach z elektroniką da się je kupić za 1199 złotych. Mimo wszystko od razu wiadomo, że mamy do czynienia ze sprzętem z wyższej półki, który zapewni użytkownikowi bardzo dobre wrażenia audialne.

Oczywiście nie każdy musi mieć aż takie wymagania w kwestiach odtwarzanego dźwięku. Większości użytkowników wystarczą o wiele tańsze słuchawki za kilka stówek. Dlatego niektórzy mogą zechcieć „opchnąć” te, dorzucane do Sony, dzięki czemu trochę im się zwróci za smartfon – nawet, jeżeli sprzeda się je w o wiele niższej cenie.

Przy okazji pozwolę sobie przypomnieć, że my już dwa dni temu – jako pierwsi – informowaliśmy, że do Xperii XZ Premium Sony będzie dorzucać w przedsprzedaży słuchawki MDR-100ABN. Ale jak się właśnie okazuje, producent przygotował jeszcze jeden gratis dla wszystkich klientów, którzy zamówią smartfon w pre-orderze.

Użytkownicy otrzymają bowiem również pakiet VIP Service, na który składa się serwis door-to-door, gwarancja naprawy uszkodzonego sprzętu w maksymalnie 72 godziny (czyli trzy dni) oraz telefon zastępczy na ten czas.

A nie mówiliśmy? Xperia XZ Premium z bezprzewodowymi słuchawkami w przedsprzedaży 22

Wszystkie informacje na temat Sony Xperii XZ Premium znajdziecie w tym artykule. Cenę tego modelu ustalono na 3199 złotych.

Źródło: informacja prasowa