Wiemy, co będzie dodawane jako gratis do Sony Xperia XZ Premium

Wiemy, co będzie dodawane jako gratis do Sony Xperia XZ Premium

Przedsprzedaż nowego flagowca Sony, Xperii XZ Premium, ruszy za niecałe dwa tygodnie. Niektórzy rzeczywiście odliczają czas do tego wydarzenia, zresztą Sony otworzyło poświęconą mu, specjalną stronę internetową. Zastanawialiśmy się, czy w tym roku do smartfonu będą dodawane jakieś prezenty w postaci gadżetów. Okazuje się, że tak – będą, a my już wiemy jakie.

Już wcześniej pojawiały się spekulacje, że Xperia XZ Premium będzie oferowana wraz z jakimś dodatkowym akcesorium. Biorąc pod uwagę, że przy okazji sprzedaży Xperii XZ też dodawano gratis w postaci słuchawek (Sony EXTRA BASS Bluetooth XB950BT), to jest to bardzo prawdopodobne, że w wypadku nowego flagowca też dostaniemy coś w zestawie przedsprzedażowym.

Informację o gratisie mamy z nieoficjalnego, ale pewnego źródła – trzeba ją więc przyjmować jako przeciek, gdyż Sony najpewniej podzieli się ją z nami nieco później. Być może to jest ta niespodzianka, którą szykowano na 8 maja.

Zatem, za 3199 zł, jakie przyjdzie nam zapłacić w przedsprzedaży za Xperię XZ Premium, dostaniemy oprócz pudełka z telefonem, bezprzewodowe słuchawki SONY MDR100ABN.

SONY MDR100ABN

Jest to prezent o wartości 1200-1300 złotych, więc Sony naprawdę się postarało. Oczywiście na oficjalną wersję komunikatu musimy poczekać jeszcze 12 dni, kiedy to magazyny z Xperią XZ Premium się otworzą.

Warto przy okazji wspomnieć, że smartfon będzie oferowany w trzech kolorach – do Świetlistego Chromu oraz Głębokiej Czerni dołączył Bronze Pink. Smartfon okazał się też wyborem internautów w plebiscycie portalu GSMarena na najlepszy smartfon tej wiosny, wyprzedzając Samsunga Galaxy S8 i Xiaomi Mi 6.

Sony Xperia XZ Premium Bronze Pink

źródło: własne (nasz drogi informatorze – dzięki!), Sony

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona