Sony Xperia Tablet S dostanie Androida 4.1 Jelly Bean najpóźniej w maju - Tabletowo.pl

Sony Xperia Tablet S dostanie Androida 4.1 Jelly Bean najpóźniej w maju

Tabletowo.pl Sony Xperia Tablet S dostanie Androida 4.1 Jelly Bean najpóźniej w maju Nowości

Odkąd firma Sony zaprezentowała Xperia Tablet Z mogliśmy zapomnieć o istnieniu poprzednich urządzeń pochodzących z portfolio japońskiego koncernu. Dziś jest jednak okazja, by wspomnieć o Sony Xperia Tablet S, bowiem w sieci pojawiły się informacje na temat przybliżonego terminu, w którym urządzenie ma otrzymać aktualizację do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Na XperiaBlog możemy przeczytać, że udostępnienie „androidowej żelki” planowane jest na końcówkę kwietnia lub początek maja bieżącego roku. Aktualizacja ma naprawiać błędy występujące w urządzeniu, na które skarżą się jego posiadacze, między innymi problemy z niestabilnymi połączeniami WiFi i samoistnym restartowaniem urządzenia.

Jak wynika z oświadczenia wydanego przez Sony, aktualizacja do Androida 4.1.2 ma rozwiązywać powyższe problemy. Co więcej, dowiadujemy się z niego, że obecnie Sony nie ma w planach wydawania aktualizacji do Androida Jelly Bean dla starszego modelu, czyli Sony Tablet S.

Cena Sony Xperia Tablet S zaczyna się od 1600 złotych. Jego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona