Sony przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów – WF-1000XM3

Sony jest jedną z niewielu firm, które produkują słuchawki Bluetooth o bardzo dobrym brzmieniu i jednocześnie znakomitym systemem redukcji szumów otoczenia. Do portfolio tej firmy dołączają właśnie nowe douszne „budsy”, WF-1000XM3.

WF-1000XM3 są ulepszoną wersją obecnych już na rynku od dwóch lat słuchawek WF-1000X. W nowej wersji poprawiono system Noise Cancelling i wydłużono czas działania na baterii.

 

Wkładki douszne mają dość standardową konstrukcję. Obsługuje się je dotykowo, za pomocą gestów wykonywanych na powierzchniach małych paneli pojemnościowych. Jedną z przydatnych funkcji jest dopuszczanie dźwięków otoczenia, za pośrednictwem gestu przytrzymania jednej z wkładek palcem.

Sony opracowało aplikację Headphones Connect, która wraz z technologią Adaptive Sound Control, wykrywa to, co robimy, i wzmacnia ważne odgłosy, takie jak trąbienie samochodu, gdy idziemy ulicą lub ogłoszenia z głośników, dotyczących pociągu podczas oczekiwania na peronie.

W każdej z pchełek znajduje się procesor QN1e HD NC, gwarantujący dobrą pracę systemu redukcji szumów. Słuchawki wspierają także Bluetooth 5.0 (do 10 m). Jedna wkładka waży mniej niż 9 g, a stylowe etui – 77 g. W środku etui znajduje się bateria, dzięki której naładujemy słuchawki, co trwa 1,5 h. Czas odtwarzania ma wahać się między 6 a 8 godzinami – w zależności od tego, czy będziemy korzystać z NC, czy nie.

Sony WF-1000XM3 trafi do sprzedaży w sierpniu, za 250 euro. Słuchawki dostępne będą w kolorach czarnym lub srebrnym.

Sony WF-1000X – słuchawki pasujące do każdej stylizacji (recenzja)

źródło: Sony dzięki GSMarena