Sony VAIO Duo 11 i VAIO Tap 20 - poznaliśmy ceny sprzętu z Windows 8 - Tabletowo.pl

Sony VAIO Duo 11 i VAIO Tap 20 – poznaliśmy ceny sprzętu z Windows 8

Tabletowo.pl Sony VAIO Duo 11 i VAIO Tap 20 - poznaliśmy ceny sprzętu z Windows 8 Nowości

Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl, na pewno swego czasu rzucił Wam się w oczy tekst mówiący o oficjalnych cenach nadchodzących urządzeń Sony: VAIO Duo 11 i VAIO Tap 20 na japońskim rynku. Dziś koncern postanowił ujawnić oficjalne ceny wspomnianych modeli, które będą obowiązywały w Stanach Zjednoczonych. Być może informacja ta Was zainteresuje, bo – co ciekawe – będzie sporo taniej niż w Japonii.

Cena Sony VAIO Duo 11, dostępnego wyłącznie w czarnej wersji kolorystycznej, będzie się zaczynała od 1100 dolarów. Za „stacjonarny tablet„, czyli Sony VAIO Tap 20, przyjdzie nam wyłożyć nie mniej niż 880 dolarów; wybierać będziemy mogli pośród czarnego i białego modelu.

Wiemy już ile przyjdzie nam zapłacić za nowości Sony pracujące pod kontrolą Windows 8, więc przyjrzyjmy się im pokrótce, zaczynając od VAIO Duo 11. Urządzenie to jest hybrydą wyposażoną w klawiaturę, którą można wysunąć spod ekranu o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości 1920 x 1080, gdy potrzebujemy coś napisać. Działanie urządzenia będzie możliwe dzięki jednemu z procesorów Intel Core: i3, i5 lub i7, 4GB/8GB RAM oraz specjalnemu rysikowi. Więcej na jego temat dowiecie się z tego wpisu.

Z kolei drugi sprzęt, Sony VAIO Tap 20, to, jak określił sam producent, „nowe i świeże spojrzenie na domowy komputer”. Posiada 20-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1600 x 900 pikseli, jednostkę centralną z rodziny Intel Core i3, i5 lub i7, 4GB/8GB RAM, dysk maksymalnie 1TB, a całość waży 5 kg. Więcej dowiecie się tutaj.

Tabletowo.pl Sony VAIO Duo 11 i VAIO Tap 20 - poznaliśmy ceny sprzętu z Windows 8 Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona