Sony też zaatakuje przed CES 2014 | Tabletowo.pl

Sony też zaatakuje przed CES 2014

Dołącz do dyskusji 0
Zaproszenie Sony

Zaproszenie Sony

Asus nie jest jedynym producentem, który przed targami CES 2014 ma zamiar zaprezentować nowe urządzenia. Firma Sony rozesłała właśnie zaproszenia na swoją konferencję. Czego możemy się po niej spodziewać?

W ostatnich latach początek roku był dobrym okresem dla fanów tabletów Sony. Firma prezentowała urządzenia takie jak Sony Tablet S i P, Xperia Tablet S czy Xperia Tablet Z. W tym roku może być podobnie.

Na dzień przed oficjalnym startem targów CES 2014 Sony przygotuje 45-minutowy event dla dziennikarzy. Prawdopodobnie firma ma zamiar pokazać międzynarodową wersję smartfona Xperia Z1 f, którego japońska premiera już się odbyła. Na konferencji powinien pojawić się też tablet Sony Xperia Z Ultra w wersji obsługującej tylko WiFi. Poza tym pozostaje jeszcze nowy sprzęt pod nazwą Sirius. Czy to wszystko? Tego dowiemy się dopiero gdy konferencja Sony dobiegnie końca.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona