Sony Tablet S tanieje. Na razie w Stanach

sony tablet s

Sony Tablet S jest jednym z nielicznych tabletów internetowych wyróżniających się na tle konkurencji designem – nie jest zwykłym prostokątem z zaokrąglonymi rogami, posiada bowiem wywiniętą obudowę, która pomogła w dobrym wyważeniu urządzenia. Jednym odpowiada, inni podchodzą do tego z dystansem. Wiele wskazuje na to, że tych drugich jest niestety więcej. Bo jak inaczej wytłumaczyć obniżkę ceny modelu w Stanach? Ta została obniżona dość znacznie, bo o 100 dolarów. I tak, Sony Tablet S w najtańszej konfiguracji (16GB, WiFi) można nabyć za 400 dolarów, natomiast droższą (32GB, WiFi) – za 500 dolarów. Możemy mieć nadzieję, że obniżki cen modelu wkrótce doczekamy się także  w Polsce.

Przed świętami firma Sony przeceniła Sony Tablet S w Polsce, dzięki czemu obecnie kształtują się na następującym poziomie:
– 16GB, WiFi: 1799 złotych (w Ceneo od: 1610 zł),
– 32GB, WiFi: 2199 złotych (w Ceneo od: 1946 zł),
– 16GB, 3G: 2399 złotych (w Ceneo od: 2194 zł).

Warto wspomnieć dla wszystkich zainteresowanych, że trwa jeszcze promocja dla fanów sklepu Vobis na Facebooku, w ramach której możecie kupić model 32GB, WiFi o 200 złotych taniej.

Warto zauważyć, że obniżka wcale nie musi być spowodowana małym zainteresowaniem modelem, choć to właśnie przychodzi na myśl jako pierwsze. Tuż za rogiem są targi CES 2012 w Las Vegas (10-13 stycznia) – kto wie, może Sony szykuje kolejne tablety, a z obecnych chce wyczyścić magazyny?

Recenzję Sony Tablet S przeczytacie pod tym adresem.

źródło