Sony Tablet S smakuje "lodowej kanapki" (update) - Tabletowo.pl

Sony Tablet S smakuje „lodowej kanapki” (update)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Sony Tablet S smakuje "lodowej kanapki" (update) Nowości

Początkowo wiadomo było, że firma Sony rozpocznie aktualizację swoich tabletów do Androida 4.0 wiosną. Później informacja ta została sprecyzowana, dzięki czemu wiedzieliśmy, że na „lodową kanapkę” musimy poczekać do kwietnia. Jak doskonale wiecie, miesiąc ten powoli zbliża się do końca (jak ten czas szybko leci!)… Na szczęście firma Sony nie zapomniała o swoich obietnicach, dzięki czemu Android 4.0 dla Sony Tablet S jest już dostępny.

Japoński koncern umieścił w sieci filmik pokazujący działanie najnowszej wersji systemu operacyjnego Google wraz z przeglądem najważniejszych nowości, jakie wprowadza (zamieszczę poniżej jak będę miała dostęp do komputera już jest poniżej). Oprócz standardowych opcji znanych z „czystej” lodowej kanapki, Sony dodał kilka funkcji od siebie.

I tak, zgodnie z informacjami ujawnionymi jakiś czas temu przez Sony, Android Ice Cream Sandwich na Sony Tablet S pozwoli na przechodzenie z ekranu odblokowywania bezpośrednio do aparatu, edycję zdjęć w galerii oraz robienie panoramicznych zdjęć. Wprowadzi także nowość, jaką będą „małe aplikacje” (kalkulator, pilot, itp.), które będą się otwierały na wierzchu, niezależnie od aktualnie odpalonego programu.

Jeśli więc jesteście posiadaczami Sony Tablet S, zajrzyjcie do swojego urządzenia, wybierając kolejno ustawienia ->; informacje o tablecie ->; aktualizacja systemu. Być może czeka już tam na Was aktualizacja systemu do „lodowej kanapki”. Jeśli tak, będę wdzięczna za info w komentarzach.

Ciekawi mnie jeszcze tylko to, kiedy Android 4.0 zostanie udostępniony dla drugiego modelu producenta, Sony Tablet P

źródło

Aktualizacja (2.05.2012):

Z informacji uzyskanych przez jednego z naszych Czytelników (dzięki Marcel!) od Sony Polska wynika, że „wszystko wskazuje na to, że aktualizacja Androida do wersji 4.0 dla Sony Tablet S trafi do Europy pod koniec maja„. Żadna konkretna data nie została podana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona