Sony Tablet S dostanie Jelly Bean w lutym - Tabletowo.pl

Sony Tablet S dostanie Jelly Bean w lutym

Tabletowo.pl Sony Tablet S dostanie Jelly Bean w lutym Nowości

Android 4.1 Jelly Bean to jedna z najszybciej rozprzestrzeniających się wersji googlowskiego systemu operacyjnego. Aktualizację otrzymało już sporo urządzeń, a kwestią czasu jest, by kolejne zasmakowały mobilnej „żelki”. Już niebawem do grona zaktualizowanych tabletów dołączy Sony Tablet S. Niebawem, w tym przypadku, oznacza dwa miesiące.

Jeden z posiadaczy Sony Tablet S, będący użytkownikiem forum XDA, zapytał mejlowo przedstawiciela Sony o planowaną aktualizację do Androida Jelly Bean. W odpowiedzi otrzymał:

I’m glad to inform you that the Android 4.1, Jelly Bean Update is scheduled for release in the second week of Feb 2013. The update will be available very soon and you will be notified with the notifier in the Tablet.

Tak więc użytkownicy Sony Tablet S muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać do drugiego tygodnia lutego. Pocieszający jest fakt, że już jest druga połowa grudnia, a czas leci niemiłosiernie szybko… Oczekiwanie na Jelly Bean umili Wam na pewno ostatnia, znacząca aktualizacja tabletów Sony: Tablet S i Tablet P, o której więcej możecie przeczytać tutaj.

Dzięki Damian za info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona