Sony Tablet P w Polsce od 15 stycznia - Tabletowo.pl

Sony Tablet P w Polsce od 15 stycznia

Tabletowo.pl Sony Tablet P w Polsce od 15 stycznia Nowości

Tablety Sony cenione są może niekoniecznie za najnowsze rozwiązania technologiczne (choć w momencie ich oficjalnej prezentacji takowe  normy spełniały), a za innowacyjny i nietuzinkowy design. I choć to jest sprawą sporną, bo każdy ma inny gust i jednym się podoba, a innym wręcz przeciwnie, nie można odmówić firmie Sony pomysłu na zaistnienie na rynku tabletów. Sony Tablet S można w Polsce kupić już od dłuższego czasu (nawet były już obniżki), kiedy doczekamy się premiery Sony Tablet P? Już 15 stycznia. Cena Sony Tablet P będzie wynosiła 2499 złotych – z racji tego, że na stronie Sony mowa jest jedynie o modelu z 3G, najprawdopodobniej cena tyczy się właśnie takiej konfiguracji.

Z urządzeniem tym mieliśmy do czynienia podczas targów IFA 2011 w Berlinie, gdzie nie zrobiło na nas zbyt wielkiego wrażenia. Ale kto wie, może po dłuższym czasie z nim spędzonym bardziej nas do siebie przekona. Tymczasem warto przypomnieć, że Sony Tablet P to dość nietypowy tablet – jest jak puderniczka. W momencie, gdy go potrzebujemy – otwieramy – a zaraz później składamy, ograniczając powierzchnię zajmowaną przez urządzenie o połowę.

Specyfikacja Sony Tablet P:
– dwa ekrany o przekątnej 5,5″ każdy (1024 x 480 pikseli – nie, to nie błąd! [ź]),
– Android 3.2 Honeycomb,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 0,3 Mpix,
– dwurdzeniowa Tegra 2, 1GHz,
– 4GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart pamięci,
– microUSB,
– Bluetooth,
– WiFi,
– bateria 3080 mAh (do 7h),
– wymiary otwartego: 158 x 180 x 12-13.5 mm,
– wymiary zamkniętego: 79 x 180 x 26 mm,
– waga: 370 g.

A dla zainteresowanych Sony Tablet P mamy bardzo dobrą wiadomość – dostaliśmy zapewnienie, że w przyszłym tygodniu trafi do nas to urządzenie na testy redakcyjne. Jeśli macie jakieś pytania – możecie już je zadawać poniżej.

źródło

_______

Bierzemy udział w konkursie Blog Roku 2011 – zagłosuj! -> więcej info

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona