Sony pomaga kupić Xperie taniej, uruchamiając stronę, na której znajdują się linki do promocji na smartfony

Sony postanowiło w Black Friday obniżyć ceny smartfonów Xperia. Po serii niezłych przecen, które obowiązywały na niemieckim Amazonie (o tych promocjach dowiecie się z naszego aktualizowanego wpisu), przyszedł czas na promocje w polskich sklepach.

Promocje różnią się czasem trwania i zasięgiem – niektóre obniżki obowiązują w niemal wszystkich głównych sklepach z elektroniką, zaś inne dotyczą jednego czy dwóch. Szczęśliwie strona Sony, specjalnie poświęcona okazjom związanym ze smartfonami Xperia, przekierowuje do odpowiednich miejsc w sieci, gdzie można dostać je taniej.

I tak na przykład, tylko dziś w salonach Sony Centre i sklepach x-kom, RTV Euro AGD, M-Point, Media Expert, Media Markt i AB-FOTO mała Xperia XZ1 Compact jest sprzedawana z rabatem 32%, po którego uwzględnieniu kosztuje 1299 złotych. Oczywiście wczorajsza promocja na niemieckim Amazonie była znacznie korzystniejsza, ale ceny tego sprzętu wróciły już tam do normy.

Inne smartfony z rodziny Xperia dostępne są w następujących promocjach:

  • Xperia XZ Premium1499 zł w dniach 23-26 listopada w MediaExpert
  • Xperia XZ21999 zł w dniach 23-26 listopada w MediaExpert, Sony Centre, Neonet, Komputronik i AB-FOTO
  • Xperia XA1 Ultra699 złM-Point, tylko 23 listopada
  • Xperia XZ11299 zł w dniach 23-26 listopada w x-kom Sony Centre
  • Xperia XZ – 999 zł w dniach 23-26 listopada MediaExpert
  • Xperia XZ3do 400 zł taniej do końca miesiąca w Orange (w zależności od wybranego planu abonamentowego)
  • Xperia XA2do 100 zł taniej do końca miesiąca w Orange (w zależności od wybranego planu abonamentowego) + gratis słuchawki MDR ZX110AP

Informacje o wszystkich Xperiach objętych obniżkami cen znajdziecie na wspomnianej stronie Sony. Nie w każdym przypadku są to promocje godne polecenia, dlatego nie wahajcie się używać porównywarek cenowych. Udanych łowów!

źródło: informacja prasowa Sony, gsmonline