Sony zawstydza konkurencję - rusza dystrybucja poprawek zabezpieczeń Androida z marca | Tabletowo.pl

Sony zawstydza konkurencję – rusza dystrybucja poprawek zabezpieczeń Androida z marca

Dołącz do dyskusji 0

Sony od pewnego czasu staje się synonimem jakości, a już szczególnie, gdy mówimy o aktualizacjach do nowszych wersji Androida oraz comiesięcznych paczkach bezpieczeństwa. Japończycy nie zwalniają tempa i po raz kolejny wyprzedzają większość konkurentów, tym razem ruszając z łatkami z marca. Kto może je pobrać? Zobaczcie.

Zacznę od dobrej wiadomości. Nie mówimy tylko o flagowcach, choć Xperia XZ1 także znalazła się na liście urządzeń objętych marcową aktualizacją. Sony wydało też nowe łatki dla modeli z szeroko rozumianej klasy ex-flagowców, jak i średniaków. Precyzując, nowe łatki bezpieczeństwa powinny być już dostępne do pobrania dla Xperii XZ, Xperii XZs, Xperii X PerformanceXperii X Compact oraz Xperii X.

Dla każdego z tych urządzeń producent z Kraju Kwitnącej Wiśni wydał omawiane już wcześniej łatki zabezpieczeń i zoptymalizował zauważone niedociągnięcia w sofcie. Wszyscy, którzy liczą na wyrywające z butów nowości muszą obejść się smakiem, bowiem ta aktualizacja po prostu ich ze sobą nie przynosi. Nie byłbym jednak zdziwiony, gdyby – na dziś dzień – lista zaktualizowanych smartfonów została poszerzona o kilka innych, relatywnie nowych modeli, które producent ma w portfolio. Ot, choćby rodzinę Xperia XA.

Cieszy mnie, że raz na miesiąc, a przeważnie w jego pierwszej części, mogę Wam napisać o tym, że dana firma rusza z kolejną aktualizacją. To budujące, że Sony potrafiło tak dobrze zagospodarować dla siebie poletko aktualizacji smartfonów. Szczególnie, że ta kwestia dla wielu użytkowników zaczyna mieć coraz większe znaczenie. Brawo, Sony. Pamiętajcie tylko o Xperii XA1 i Xperii XA2 i będzie wręcz wzorowo ;)

źródło: XperiaBlog

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona