PlayStation Plus na rok PS Plus Promocja

W lipcowych ofertach 1:0 dla PlayStation Plus. Oto, w co zagracie

Sony zapowiedziało dwa tytuły, które zostaną udostępnione subskrybentom usługi PlayStation Plus w lipcu. Obydwa to typowe umilacze wieczorów ze znajomymi – PES 2019 i Horizon Chase Turbo. Do grilla i złocistego napoju jak znalazł.

Reklama

Pro Evolution Soccer 2019

Tej znakomitej gry piłkarskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Główny konkurent serii FIFA cechuje się przede wszystkim bardzo dopracowanym modelem rozgrywki, realistyczną grafiką oraz niepowtarzalnym klimatem zabawy, który zwolennikom produkcji Konami wynagradza brak licencji na wiele popularnych lig.

Pro Evolution Soccer 2019 – okładka (fot. Konami)

PES 2019 jest nastawiony wybitnie na rozgrywkę wieloosobową, dlatego decydując się na subskrypcję należy uprzedzić domowników o naszej dłuższej duchowej nieobecności przez wiele wakacyjnych wieczorów :).

Reklama

Co z pewnością ucieszy polskich fanów to fakt, że twórcy gry szybko docenili formę Krzysztofa Piątka i w jednym z ostatnich uaktualnień podarowali mu „indywidualne” rysy twarzy. Można więc próbować, z poziomu domowej kanapy, naśladować radość Tiziano Crudellego, na przykład po takiej bramce:

https://www.youtube.com/watch?v=aN_ophDlohs

Horizon Chase Turbo

Druga gra udostępniana subskrybentom PS Plus w lipcu to Horizon Chase Turbo. Arkadowa samochodówka stylizowana na gry rodem z automatów z połowy lat dziewięćdziesiątych może nie porywa grafiką, nie ma też zbyt wiele fabuły jednak oferuje coś, czego brakuje większości samochodówek na PS4 – możliwość gry w trybie podzielonego ekranu nawet przez cztery osoby.

Taka lekka forma współzawodnictwa z pewnością uatrakcyjni niejedno spotkanie w gronie znajomych, może to być również świetny sposób na organizacje wakacyjnego czasu dla gromadki dzieciaków, które właśnie odwiedziły Twoją pociechę.

Horizon Chase Turbo – okładka (fot. Aquiris)

Powyższe tytuły będą dostępne od 2 lipca. Do tego czasu można jeszcze pobrać gry z oferty czerwcowej na którą składają się:

  • Sonic Mania;
  • Borderlands: The Handsome Collection.

Mocne tytuły w czerwcowym PlayStation Plus

Co sądzicie na temat lipcowego wyboru gier w PlayStation Plus? Zachęcam do dzielenia się opinią w komentarzach. Może na YouTube wrzuciliście swoje najładniejsze bramki strzelone w PES 2019? Pochwalcie się innym czytelnikom Tabletowo!

Źródło: PlayStation