Sony zmienia plany. Nowa flagowa Xperia jednak z 3,5 mm złączem słuchawkowym? | Tabletowo.pl

Sony zmienia plany. Nowa flagowa Xperia jednak z 3,5 mm złączem słuchawkowym?

Dołącz do dyskusji 0

Japończycy stoją przed sporym wyzwaniem. Ich najnowszy flagowiec ma uparcie łączyć „tradycję z nowoczesnością”. Pod pojęciem tradycji należy tu rozumieć charakterystyczną, kanciastą bryłę. Nowoczesność zaś to wyświetlacz o proporcjach 18:9 (2:1). Wygląda na to, że firma właśnie przypieczętowała ostateczną wersję produktu.

Możemy kręcić się jedynie w sferze domniemań i spekulacji, jednak pismo wysłane do FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności) przez Mika Kaneko sugeruje, że firma zdecydowała się zmienić pierwotną wersję swojego flagowego urządzenia. Na jaką? To doskonałe pytanie, na które niestety nie znamy odpowiedzi… Można domniemywać, że Sony przestraszyło się krytycznych głosów internautów o rzekomej rezygnacji z wejścia słuchawkowego.

Fot: XperiaBlog

Na dobrą sprawę powyższy dokument nie determinuje, czy urządzenie o roboczej nazwie ID PY7-00718V zostanie anulowany, „uaktualniony”, czy też odłożony w czasie. Wszystko to zbiega się z odliczaniem do rozpoczęcia targów MWC 2018 w Barcelonie, które ruszają już za kilkanaście dni. Czasu pozostało niewiele, toteż wiele wskazuje na to, że tak diametralna zmiana może być pokerową zagrywką ze strony japońskiej korporacji.

Czy tajemnicze urządzenie od Sony zaskoczy nas czymś więcej, aniżeli przebudowaną bryłą, wyświetlaczem w formacie 18:9 (2:1) i – jak sugerują najświeższe plotki – podwójną matrycą aparatu? Na te pytania w chwili obecnej nie potrafię udzielić Wam odpowiedzi. Możemy jedynie domniemywać, że będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na MWC 2018.

źródło: XperiaBlog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona