Sony i Asus wypuszczają filmy promujące targi CES, co tam zobaczymy?

Jak wiecie na początku stycznia odbywają się targi CES w Las Vegas i zapewne poznamy tam wiele ciekawych urządzeń. Producentami, którzy chcą zaprezentować swoje urządzenia to, między innymi, Sony oraz Asus. Obydwie firmy pokazały już zapowiedzi tego, co możemy tam zobaczyć.

Zacznijmy od Asusa, którego konferencja odbędzie się 5 stycznia. Poznamy tam urządzenia pracujące z układami Intela, ale oprócz nich prawdopodobnie zobaczymy też smartfony wyposażone w procesory firmy MediaTek. Tajwańczycy chcą postawić na atrakcyjną cenę oraz łączność 4G LTE.

Post użytkownika ASUS.

Film Asusa nie mówi nam zbyt wiele. Możemy jedynie zobaczyć jak będzie wyglądać kolejny ZenFone oraz to, że będzie on wyposażony w podwójny aparat. Wiadomość w spocie to: „Zobacz to czego nie widzą inni” i prawdopodobnie odnosi się do możliwości fotograficznych nowego smartfona tajwańskiej firmy.

Sony wypuściło zdecydowanie dłuższą zapowiedź swojej konferencji:

http://youtu.be/6gC_NIVpXf4

Z tego filmu możemy dowiedzieć się, że dostaniemy bardzo cienkie urządzenie. Reszta to jedynie domysły, ale zapewne Sony postawi na lepszą jakość ekranów, zapowie oficjalnie Lollipopa dla swoich urządzeń, poprawi aparaty i dorzuci coś związanego z grami. Propozycji jest sporo, ale również 5 stycznia dowiemy się wszystkiego. Hasło Sony to „Witajcie w Nowym Świecie”, więc możemy się spodziewać nowych urządzeń, jak Xperia Z4, ale oprócz niej jest także szansa na zobaczenie wersji Compact, Ultra lub jakiegoś tabletu. A Wy macie pomysły co zobaczymy od Sony i Asusa?