Sony chce zamknąć serie Xperia C oraz Xperia M? | Tabletowo.pl

Sony chce zamknąć serie Xperia C oraz Xperia M?

Dołącz do dyskusji 0

Koniec ze smartfonami Sony Xperia C oraz Sony Xperia M; na placu boju pozostanie natomiast Xperia X – tak sugerują najnowsze przecieki z siedziby głównej japońskiego producenta elektroniki.

Według najnowszych doniesień, skończy się nie tylko na zakończeniu linii Sony Xperia Z. To samo, jeżeli wierzyć dotychczasowym przeciekom, ma stać się z seriami Xperia C oraz Xperia M. W portfolio Sony pozostałaby natomiast Xperia X – przynajmniej do 2018 roku. Na tę datę przewidziano kolejne przetasowania w produkcji smartfonów japońskiego giganta.

Doniesienia o zakończeniu życia przez kolejne dwie linie smartfonów opierają się na zdjęciach z wewnętrznej konferencji Sony, gdzie pokazywano strategię działania na najbliższy czas. Produkcja smartfonów została podzielona na rozdziały.

Rozdział 1. to lata 2010-2012, gdzie skupiano się na wdrażaniu Androida w swoich urządzeniach. Rozdział 2. to okres 2013-2015, kiedy dominowała Xperia Z. Teraz Sony wszedł w trzecią fazę, która ma potrwać do 2018 roku. W tym czasie dominować mają telefony ze znaczkiem „X”.

Skupienie się na modelu Xperia X sugerują również materiały promocyjne i reklamy, w których Sony mocno promuje znak „X”. Zdaniem twórców bloga XperiaBlog, w najbliższym czasie mogą czekać nas kolejne ciekawe urządzenia z serii Xperia X. Np. dotychczasowe plotki na temat smartfona Xperia C6 Ultra przyniosły nam dzisiejszą premierę Sony Xperia XA Ultra.

Wkrótce powinniśmy przekonać się o prawdziwości tych doniesień.

Źródło: XperiaBlog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona