Ważne

Sony Xperia C6 (Ultra) na renderach

Coraz więcej wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości Xperia C5 Ultra doczeka się następczyni. Niespełna miesiąc temu do sieci wyciekły zdjęcia, przedstawiające Xperię C6/Xperię C6 Ultra (ostateczna nazwa nie została jeszcze potwierdzona). Teraz natomiast możemy zobaczyć rendery, opublikowane przez @OnLeaks. Są one oparte na informacjach i planach, jakie udało mu się pozyskać od jego zaufanego źródła.

Co najważniejsze, prawie w pełni pokrywają się one ze zdjęciami, o których wspominałem przed chwilą – zabrakło tylko otworu z czujnikami na górze przedniego panelu, po lewej stronie logo producenta. Po raz kolejny możemy za to zobaczyć, że wyświetlacz „rozciąga” się prawie w całości od prawego do lewego boku, choć ramki nad i pod nim wciąż są dość szerokie (ale i tak w miarę wąskie, jak na Sony).

Panel tylny to gładka tafla (szkła?), zaokrąglona na wszystkich krawędziach. W lewym, górnym rogu umieszczono obiektyw aparatu z diodą doświetlającą LED. Na samym środku znalazło się natomiast logo producenta, a nieco powyżej znaczek łączności NFC.

Po raz pierwszy mamy natomiast okazję przyjrzeć się bocznym krawędziom Xperii C6/Xperii C6 Ultra. Na prawej umieszczono (od góry) przycisk włączania/blokady, klawisze do regulacji głośności oraz fizyczny spust migawki aparatu. Na lewym boku jest za to zaślepka, skrywająca slot na kartę SIM oraz microSD.

Całość ma mieć wymiary 164,2×79,4×8,4 mm.

Co ciekawe, @OnLeaks podzielił się również spodziewaną specyfikacją techniczną Xperii C6/Xperii C6 Ultra. Według jego informacji, ma ona zostać wyposażona w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 o częstotliwości taktowania 1,9 GHz z układem graficznym Mali-T860, 2 GB RAM, (przynajmniej) 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD, aparat główny 20 Mpix z diodą doświetlającą LED oraz kamerkę 16 Mpix na przodzie, także z diodą doświetlającą LED.

Źródło: nowhereelse

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona