Promocja od Sony: rabat 200 złotych na zakupy w Sony Centre dla właścicieli smartfonów Xperia klasy premium | Tabletowo.pl

Promocja od Sony: rabat 200 złotych na zakupy w Sony Centre dla właścicieli smartfonów Xperia klasy premium

Dołącz do dyskusji 0

Właściciele smartfonów Xperia klasy premium, Sony przygotowało dla Was miłą niespodziankę – możecie zdobyć kod rabatowy o wartości 200 złotych do zrealizowania przy zakupach w sklepie internetowym Sony Centre. Jedyne, co musicie zrobić, to zajrzeć do aplikacji Xperia Lounge.

Sony najwyraźniej postanowiło docenić klientów, którzy zdecydowali się wydać większą kwotę na jeden ze smartfonów z jego portfolio. W dodatku miło ze strony producenta, że nie zapomina również o właścicielach starszych modeli, ponieważ przywoływana promocja skierowana jest do użytkowników następujących urządzeń:

Jak widać, Sony pamięta również o właścicielach smartfonów z 2014 roku, co naprawdę baaardzo rzadko się zdarza. Jedyne, co trzeba zrobić, aby otrzymać kupon rabatowy o wartości 200 złotych na zakupy w sklepie internetowym Sony Centre, to zajrzeć do aplikacji Xperia Lounge i wygenerować go za jej pośrednictwem (niezbędne jest zaakceptowanie regulaminu akcji). Później już spokojnie można zacząć buszować w poszukiwaniu czegoś interesującego.

Promocja trwa od 9 stycznia 2018 roku do 31 stycznia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów kodów rabatowych – a trzeba wiedzieć, że zrabatowanych zostanie tylko sto pierwszych zakupów, więc kto pierwszy, ten lepszy, nie ma na co czekać. Należy jeszcze pamiętać, że wartość zamówienia w sklepie internetowym Sony Centre musi wynosić co najmniej 250 złotych – jeśli będzie niższa, kupon nie zadziała.

Na koniec ostatnia, istotna informacja: kod rabatowy można wygenerować i zrealizować jedynie w ww. okresie – jeżeli ktoś tego nie zrobi, kupon przepada. Oczywiście nie można go też wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Regulamin Promocji Odbierz 200 zł rabatu na zakupy w sklepie internetowym Sony Centre scentre.pl

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona