Sony znów przed konkurencją: trzy urządzenia firmy z łatkami bezpieczeństwa na maj | Tabletowo.pl

Sony znów przed konkurencją: trzy urządzenia firmy z łatkami bezpieczeństwa na maj

Dołącz do dyskusji 0

Od jakiegoś czasu Sony bardzo poważnie podchodzi do tempa aktualizacji swoich urządzeń. Jeśli ktoś pomyślałby, że w maju Japończycy zostaną pod tym względem wyprzedzeni przez jakąś konkurencyjną firmę, to – jak się okazuje – byłby w błędzie.

Świeżutkie aktualizacje, które w zdecydowanej większości można ograniczyć do comiesięcznych łatek bezpieczeństwa od Google’a otrzymała już Xperia XZ, Xperia X Performance oraz Xperia X Compact. Widać więc jak na dłoni, że firma zdążyła zamknąć comiesięczne aktualizacje dla swoich produktów typu „Premium”, podczas gdy zdecydowana większość rynkowych rywali nie zająknęła się o tej aktualizacji ani słowem.

Warto też w tym miejscu dopowiedzieć, że niedostępna na polskim rynku Xperia XZs również może już cieszyć swoich posiadaczy najświeższą wersją zabezpieczeń. Naprawdę, bardzo żałuję że ten właśnie smartfon nie jest póki co dostępny w oficjalnej dystrybucji na terenie Polski, bowiem byłoby to świetne połączenie XZ Premium z pozostałym asortymentem producenta.

Zmierzając do podsumowania, nowy soft dla Xperii XZ i X Performance skrywa się pod oznaczeniem 41.2.A.2.223. Dla X Compact producent oznaczył tę aktualizację jako 34.2.A.2.69. Powinniście już widzieć ją jako dostępną, chyba że Wasze urządzenie posiada oprogramowanie z brandem operatorskim. W takiej sytuacji możliwym jest, że poczekacie na aktualizację nieco dłużej.

źródło: XperiaBlog.net

*na zdjęciu głównym Sony Xperia XA

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona