Snapdragon 805 w Galaxy Note 4 potwierdzony. LG złe za promocję na SoC | Tabletowo.pl

Snapdragon 805 w Galaxy Note 4 potwierdzony. LG złe za promocję na SoC

Dołącz do dyskusji 0

Dobra informacja dla czekających na najmocniejszą propozycję Samsunga w segmencie phabletów. ZDNet donosi, powołując się na swoje źródła, że Snapdragon 805 staje się faktem i pojawi się na wyposażeniu Note’a 4. Z drugiej jednak strony pojawiły się też informacje o promocji lub zacieśnionej współpracy pomiędzy Koreańczykami a Qualcommem. Przez to niepocieszona może być inna koreańska firma… LG. 

Ale od początku. Wiadomo, że Samsung jest firmą, która najwięcej od Qualcomma kupuje. Nie wiadomo dlaczego, ale Amerykanie sprzedają Snapdragona 805 za bardzo korzystne dla Samsunga stawki. Oczywiście w porównaniu do tego, jaka jest cena układu dla reszty. Nie padły żadne konkretne liczby, ale mówi się, że całość zamknięto w dwucyfrowej kwocie, chociaż to też niewiele mówi.

Według raportu, który wystosowało ZDNet promocja gra na emocjach LG. Koncern jest rozdrażniony, bo nie dostał podobnej promocji, w końcu też są kontrahentem firmy Qualcomm.

W takich momentach lubi powracać temat własnych procesorów. Czy LG jest w stanie sprzedawać swoje flagowce oparte o autorski procesor? Swego czasu mówiło się, że Odin miał trafić do masowej produkcji. Minęły już niemal 4 miesiące, a Odina ni widu ni słychu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona