smartwatch Honor MagicWatch 2
Honor MagicWatch 2 (fot. Honor)

Jeszcze więcej magii – Honor MagicWatch 2 debiutuje w Polsce

Dziś do sprzedaży trafia najnowszy smart zegarek marki HonorMagicWatch 2. O serca nabywców powalczy atrakcyjnym wzornictwem i długim czasem pracy na baterii.

Reklama

Honor MagicWatch 2 łączy w sobie wszystko to, co jego producent ma do zaoferowania w zakresie elektroniki ubieralnej. W rozsądnej cenie detalicznej otrzymujemy zegarek, który bardzo dobrze prezentuje się na nadgarstku, a do tego oferuje sporo przydatnych na co dzień funkcji, które czynią go praktycznym towarzyszem codziennych czynności, realizującym swoje zadanie również podczas uprawiania sportu czy regeneracji.

smartwatch Honor MagicWatch 2
Honor MagicWatch 2 (fot. Honor)

Najważniejsze – mocna bateria

Dzięki zastosowaniu energooszczędnego procesora Kirin A1, smartwatche Honor MagicWatch 2 mogą pracować nawet do 14 albo do 7 dni na pojedynczym ładowaniu (w zależności od rozmiaru urządzenia). Oszczędzaniu energii sprzyja również ekran o średnicy 1,39 cala, wykonany w technologii AMOLED. Znajdziemy tu też wbudowaną pamięć na ulubione utwory muzyczne, co w zestawieniu z odbiornikiem GPS i GLONASS sprawia, że można go traktować jako samodzielnego kompana treningów, radzącego sobie nawet wtedy, gdy nie ma w pobliżu naszego smartfona.

Reklama

Co istotne,  w przypadku smartwatcha Honor MagicWatch 2, „w pobliżu” może znaczyć nawet 150 metrów. Moduł Bluetooth został bowiem skonstruowany w ten sposób, by zapewniać niezawodne i stabilne połączenie ze smartfonem również na dłuższym dystansie.

smartwatch Honor MagicWatch 2
Honor MagicWatch 2 (źródło: Honor)

Wysiłek mu niestraszny

Dla tych, którzy szukają smart zegarka wzbogaconego o funkcje fitness, Honor MagicWatch 2 proponuje śledzenie 15 różnych aktywności, z czego 8 na świeżym powietrzu i 7 wewnątrz budynku. Oprócz biegania i jazdy na rowerze, znalazły się tutaj, na przykład, wspinaczka, thriatlon, pływanie, bieganie na bieżni czy wiosłowanie.

Najwięcej możliwości dostaną jednak amatorzy biegania – 13 profesjonalnych kursów od poziomu początkującego do zaawansowanego, możliwych do zrealizowania na świeżym powietrzu i na bieżni. W oprogramowaniu smartwatcha znalazły się również porady, jak zwiększać wysiłek treningowy, by było to możliwie najbezpieczniejsze i najbardziej skuteczne.

Całodobowy monitoring dla lepszego zdrowia

W smartwatchu Honor MagicWatch 2 znalazły zastosowanie uznane technologie opracowane przez Huawei – TruSleep 2.0 oraz TruSeen. Pierwsza odpowiada za dokładną analizę snu i podpowiada co robić, by lepiej się wysypiać, a druga monitoruje rytm serca, gdy użytkownik pozostaje w spoczynku, informując go o gwałtownych wzrostach albo spadkach pulsu.

smartwatch Honor MagicWatch 2
Honor MagicWatch 2 (fot. Honor)

Skory do rozmowy

Jedną z istotnych zalet Honor MagicWatch 2 jest możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych z wykorzystaniem wbudowanego mikrofonu i głośnika. Pamiętano również o komunikacji tekstowej – użytkownik smartwatcha może na nim odbierać powiadomienia z interesujących go aplikacji.

W rozsądnej cenie

Polska cena smartwatcha Honor MagicWatch 2 ustalona została na 799 złotych. Urządzenie będzie dostępne w rozmiarach 46 mm i 42 mm. Sprzedaż rozpoczyna się już dziś, a pierwszym sklepem, w który można dokonać zakupu, jest RTV Euro AGD. Dostępne wersje kolorystyczne to czarny i brązowy (46 mm) oraz czarny i złoty (42 mm).

smartwatch Honor MagicWatch 2
Honor Honor MagicWatch 2 (fot. Honor)

Wnikliwie go testujemy

O tym, jak sprawdza się Honor MagicWatch 2 w codziennych zastosowaniach, przeczytacie na łamach naszego portalu już niedługo. W chwili obecnej, zupełnie niezależnie od siebie, testuje go trójka naszych redaktorów. Z ich wrażeniami będzie można zapoznać się wkrótce, tymczasem zachęcamy do komentowania i sugestii, na co nasi dzielni testerzy powinni zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Zachęcamy również do odwiedzenia naszych ostatnich testów smart zegarków:

Smart zegarek, na który czekaliśmy? Amazfit GTS (pierwsze wrażenia)

Garmin Venu – sportowy smartwatch nie tylko dla sportowców (recenzja)

Źródło: informacja prasowa, Honor