Xiaomi wchodzi do dystrybucji operatorskiej Play | Tabletowo.pl

Xiaomi wchodzi do dystrybucji operatorskiej Play

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi zostało przyjęte na polskim rynku bardzo ciepło. Producent, którego oficjalną dystrybucję na terenie kraju realizuje ABC Data, może właśnie odhaczyć na swojej liście kolejny sukces: od dziś urządzenia firmy z Chin będą dostępne w ofercie dynamicznie rozwijającej się sieci Play.

Pierwszym smartfonem firmy, który będzie można nabyć „od ręki” u fioletowego operatora jest Xiaomi Redmi 4A. Dobrą wiadomością jest atrakcyjna oferta cenowa: operator zażyczy sobie od nas symboliczną złotówkę w taryfie MIX Elastyczny. Pod tym linkiem możecie zapoznać się z pełną ofertą sieci Play w ramach tego planu taryfowego.

Rozszerzenie współpracy z siecią Play ma dla Xiaomi duże znaczenie, co podkreśla także Łukasz Łyżwa – Xiaomi Product Director w ABC Data:

Nasza strategia zakładała, aby w pierwszej kolejności skupić się na sklepach specjalistycznych i wielkopowierzchniowych. W krótkim czasie Xiaomi osiągnęło mocną pozycję. W segmencie retail, który specjalizuje się w produktach technologicznych, smartfony Xiaomi generują już ponad 10% sprzedaży. Teraz robimy kolejny krok do przodu. Wprowadzamy markę do kanału operatorskiego. Dla naszego chińskiego partnera ma to kapitalne znaczenie. W Polsce operatorzy sieci komórkowych odpowiadają za sprzedaż około 60% smartfonów, a Play jest jednym z kluczowym graczy na tym rynku.

Przypomnijmy tu pokrótce, że Xiaomi Redmi 4A wyróżnia się 5-calowym ekranem pracującym w rozdzielczości HD (720×1280 pikseli), 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparatami 13 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód) oraz wydajnym akumulatorem o pojemności 3120 mAh. Z naszą recenzją tego urządzenia możecie zapoznać się pod tym linkiem.

Nie jest to pierwsze podejście operatora do dystrybucji smartfonów od Xiaomi. W grudniu fioletowy operator kusił dostępnością Redmi 3S. Trzeba tu jednak pamiętać, że poprzedni model dystrybucji bazował na dedykowanej ofercie „na życzenie”, podczas gdy obecny, odświeżony, skutkuje wprowadzeniem urządzeń do pełnej oferty Play.

Gdybyście akurat mieli możliwość zakupu Redmi 4A w ofercie tego operatora, wybralibyście ten smartfon czy też raczej spojrzelibyście w kierunku konkurencji?

źródło: informacja prasowa ABC Data, opracowanie własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona