Smartfony Xiaomi pojawią się w ofercie Play. Na pierwszy rzut Redmi 3S | Tabletowo.pl

Smartfony Xiaomi pojawią się w ofercie Play. Na pierwszy rzut Redmi 3S

Dołącz do dyskusji 0

Choć ostatnie badania pokazują, że klienci w Polsce coraz rzadziej kupują smartfony u operatorów, to jednak wciąż istnieje spora grupa, dla której jest to jedyny (albo też najwygodniejszy) sposób, aby nabyć nowy sprzęt. W ofertach poszczególnych sieci komórkowych coraz częściej pojawiają się urządzenia „egzotycznych” marek, kuszące przede wszystkim niską ceną. Tym razem Play zdecydował się zacząć sprzedawać propozycje tak uwielbianego przez wielu Xiaomi.

Oczywiście będzie to proces stopniowy, a na tzw. pierwszy rzut pójdzie Redmi 3S w wersji z 32GB pamięcią wewnętrzną, opatrywany też czasami dopiskiem Prime. Smartfona nie kupi się jednak „od ręki”, ponieważ jest on dostępny w ofercie na życzenie. Sprzedaż tego modelu zacznie się jutro, tj. 15 grudnia.

Z dokładnym cennikiem możecie się zapoznać na Blogu Play (link w źródle), jednak nie trudno się domyślić, że ceny Redmi 3S 32GB zaczynają się od złotówki. Natomiast najwięcej, bo 439 złotych, trzeba za smartfon zapłacić w przypadku wybrania taryfy SOLO (Pro) 10S i Duet i Rodzina (Pro) 10S. Opłata za korzystanie z urządzenia (w ramach programu Fair Play) wynosi 99 złotych.

Standardowa cena Redmi 3S 32GB w oficjalnej polskiej dystrybucji wynosi 899 złotych. Z kolei za wersję z 16GB pamięcią wewnętrzną trzeba zapłacić 699 złotych. Ze specyfikacją (a przy okazji i recenzją) tego modelu możecie zapoznać się TUTAJ (pamiętajcie jednak, że my testowaliśmy wariant 2GB/16GB, ponieważ „wyższego” jeszcze wtedy nie było w Polsce).

Źródło: Blog Play

Polecamy również

Recenzja Xiaomi Redmi 3S

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona