Jeśli chcesz kupić smartfon Oppo, wstrzymaj się kilka dni. Nadchodzą obniżki

Ponieważ za parę dni zacznie się wrzesień, w niemal każdym sklepie wkrótce ruszą (jeśli nie stało się to do tej pory) różnej maści promocje „Back to school”. By z nich skorzystać, nie trzeba być uczniem, i bardzo dobrze, bo dzięki temu na przykład będzie można dostać smartfony Oppo nieco taniej.

Smartfony Oppo taniej o 100 zł

Planowane obniżki nie są duże. Sugerowane ceny spadną, w zależności od modelu, maksymalnie o 100 zł. Niby to niewiele, ale jeśli i tak mieliśmy zamiar kupić smartfon Oppo w jakiejś sieci sprzedaży, to lepiej poczekać kilka dni. To dlatego, że promocja zacznie się 31 sierpnia i potrwa do 4 października.

Które modele będą dostępne w niższych cenach i jak przedstawia się porównanie kosztów zakupu w sklepach sprzed i podczas trwania promocji? Smartfony, które biorą udział w promocji to:

  • Oppo A91za 1199 zł. W wypadku tego modelu trudno dostrzec jakąś obniżkę, skoro już teraz można go dostać w tej cenie
  • Oppo A72w promocji za 999 zł, aktualnie za 1099 zł
  • Oppo A52 w promocji za 799 zł, aktualnie za 899 zł
  • Oppo A12w promocji za 499 zł (3/32 GB) oraz za 599 zł (4/64 GB), aktualnie za 549 zł (3/32 GB) oraz za 649 zł (4/64 GB)
  • Oppo Reno 3w promocji za 1499 zł, aktualnie za 1599 zł

Jak widać, w żadnym wypadku nie zaoszczędzimy nie wiadomo jakich pieniędzy. Jednak mieć w kieszeni stówkę, a nie mieć… Jak dla mnie rachunek jest dość prosty.

Oppo A91

Oppo zawalczy nie tylko smartfonami

O ile smartfony Oppo pojawiają się często na listach polecanych urządzeń, tak długo czekaliśmy na inny gadżet tej firmy – zegarek Oppo Watch. Ze względu na fakt wyposażenia go w system Wear OS oraz możliwość płacenia Google Pay przez NFC, może to być prawdziwy hit sprzedaży w Polsce.

Sprawdźcie nasze pierwsze wrażenia!