Smartfony myPhone i Hammer będą miały preinstalowane aplikacje z pakietu Office 365 | Tabletowo.pl

Smartfony myPhone i Hammer będą miały preinstalowane aplikacje z pakietu Office 365

Dołącz do dyskusji 0

Coraz więcej producentów dogaduje się z Microsoftem i preinstaluje na swoich urządzeniach aplikacje z pakietu Office 365. Teraz do tego grona dołącza firma mPTech, w której portfolio znajdziemy smartfony z logo myPhoneHammer.

Wiele osób lubi wyjąć z pudełka od razu gotowy do pracy sprzęt. Takich użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że producent weźmie to na siebie i samodzielnie zainstaluje na swoich urządzeniach aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Spora część z Was na pewno jednak kojarzy, że masa propozycji z oferty firmy mPTech nie dysponuje zbyt dużą pamięcią wbudowaną – w takich przypadkach producent umieści w widocznym miejscu jedynie ikonę-link, pozwalający samodzielnie pobrać dany program ze Sklepu Play (wtedy już w gestii użytkownika leży konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości przestrzeni na niego).

fot. mPTech

Jak podaje producent, aplikacje z pakietu Microsoft Office 365 są preinstalowane na następujących modelach: myPhone City, myPhone Power, myPhone City XL, myPhone Fun LTE, myPhone Q-Smart III Plus, HAMMER Axe Pro, HAMMER Blade, HAMMER Energy, HAMMER Active, HAMMER Iron 2 i HAMMER Bolt. Ich obecności mogą się również spodziewać właściciele nowszych, wprowadzanych do sprzedaży w przyszłości.

Przy okazji firma mPTech poinformowała, że aktualnie do opakowań ze smartfonami dołączane są kupony rabatowe na zakup pakietu Microsoft Office 365 Personal. Dzięki temu klient za licencję na 12 miesięcy zapłaci jedynie 179 złotych, podczas gdy standardowa cena to aż 299 złotych. Warto przy okazji wspomnieć, że pozwala ona nie tylko zainstalować programy na komputerze osobistym, ale również „odblokować” dodatkowe funkcje na urządzeniach mobilnych, powiązanych z danym kontem. Do tego użytkownik dostaje do dyspozycji 1 TB w usłudze OneDrive, gdzie może przechowywać swoje pliki, zdjęcia, filmy itd.

*Na zdjęciu tytułowym myPhone City

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona