Reklama
smartfon Motorola Moto G9 Plus smartphone

Popatrzcie sobie. Motorola Moto G9 Plus i Moto E7 Plus na szczegółowych grafikach

Motorola kontynuuje tradycję. Na rynek wkroczą kolejne smartfony w rozsądnych cenach. Będą to przedstawiciele dwóch poziomów wydajnościowych – średniopółkowa Moto G9 Plus oraz o klasę niższa Moto E7 Plus.

Reklama

Motorola Moto G9 Plus

Moto G9 Plus sporo czerpie z modelu Moto G8 Plus, dodając do tego kilka świeżych elementów. Najważniejszymi zmianami są inna pozycja przedniego aparatu oraz nowy układ tylnego, jak też zmiana umiejscowienia czytnika linii papilarnych – powędruje z tylnej części obudowy na boczną rankę.

Jedyne, co niestety najwyraźniej pozostanie, to „bródka” pod ekranem – grafiki wskazują, że nie zmniejszy się wyraźnie, a na pewno pomogłoby to Moto G9 Plus zyskać na wyglądzie.

Sam układ aparatu głównego jest dość niecodzienny, bo wyraźnie oddzielono najmniejszy sensor do zbierania informacji o głębi kadru i umieszczono w jednej linii z diodą LED. To tak jakby Motorola przyznała się do tego, że ten ostatni aparat nie zasługuje nawet na takie miano – co bardzo niechętnie robią inii producenci.

Główna matryca ma mieć 64 Mpix z pikselem wielkości 1,6µm i obsługą technologii Quad Pixel (łączenia informacji z czterech pikseli w jeden). Co do reszty aparatów – nie ma jeszcze żadnych informacji. Dotychczasowe przecieki wspominały o specyfikacji obejmującej 4 GB RAM-u, 128 GB pamięci wewnętrznej i baterii 4700 mAh z szybkim ładowaniem 30 W.

Moto E7 Plus

Z racji przynależności do rodziny „E”, model Moto E7 Plus powinien być tańszy od Moto G9 Plus. Budżetowy charakter widać po zachowaniu klasycznego notcha oraz czytnika linii papilarnych na pleckach urządzenia. Wątpliwości rozwiewają dość grube ramki wokół ekranu.

Motorola Moto G7 Plus (fot. @evleaks)

Smartfon prawdopodobnie będzie ogrommny . Przekątna ekranu ma wynieść 6,5 cala, a wrażenie masywności pogłębi bateria o pojemności 5000 mAh, która będzie musiała się gdzieś zmieścić. Zapewne odbędzie się to kosztem poręczności urządzenia.

Motorola Moto G7 Plus (fot. @evleaks)

Reszta specyfikacji lawiruje gdzieś w okolicach średniej półki i budżetu – Moto E7 Plus zyska procesor Snapdragon 460, 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Nie mamy informacji o spodziewanej premierze Motoroli Moto G9 Plus i Moto E7 Plus. Czekamy na oficjalne zapowiedzi.