Jesień idzie, więc ceny smartfonów LG spadają jak liście. Producent rusza z promocją „Smart Wrzesień” 15

Jesień idzie, więc ceny smartfonów LG spadają jak liście. Producent rusza z promocją „Smart Wrzesień”

Tempo spadania cen smartfonów LG jest aktualnie mocno skorelowane z szybkością opadania liści z drzew – a te na razie niechętnie opuszczają ich korony. Wrześniowa promocja koreańskiego producenta jest tego dowodem.

W największych sieciach handlowych: MediaExpert, Media Markt, x-kom, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn ruszyła nowa promocja LG pod hasłem „Smart Wrzesień”. Przez najbliższe dwa tygodnie będzie można zaopatrzyć się w smartfony tego producenta nieco taniej niż do tej pory. Dodatkowo ci, którzy zdecydują się na zakup, będą mogli liczyć na bonusy.

Do tej pory oficjalna cena LG G7 ThinQ wynosiła 3499 złotych, zaś podczas promocji będzie trzeba wydać na ten model 3299 zł. Do tego klienci sklepów dostaną kartę podarunkową o wartości 500 złotych na wykorzystanie podczas dalszych zakupów.

Innym bonusem jest roczne ubezpieczenie od rozbicia ekranu. Obowiązuje ono również w przypadku zakupu innych smartfonów:

  • LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł (było 1499 zł).
  • LG V30 kosztuje teraz 2599 zł (było 2899 zł) w sieciach MediaExpert, k-kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł.
  • LG K11 Dual dostępny jest w nowej cenie 699 zł (było 849 zł).

Promocja trwa do 23 września.

Jesień idzie, więc ceny smartfonów LG spadają jak liście. Producent rusza z promocją „Smart Wrzesień” 16

Nawet po obniżce nie są to najniższe ceny na rynku, choć na pewno różnią się od dotychczas obowiązujących w oficjalnej dystrybucji. Warto przyjrzeć się ofercie niektórych z powyższych sklepów na Allegro, gdyż tam obniżki potrafią być znacznie bardziej korzystne. Niedawno na przykład LG G7 ThinQ można było kupić za 2599 złotych.

Jeśli zatem przymierzamy się do zakupu jakiegoś flagowca LG, trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Okazje mogą nam przelecieć koło nosa jak jesienny liść ;)

[AKTUALIZACJA]

Na przykład teraz trwa znacznie lepsza promocja na LG G7 ThinQ w oficjalnym sklepie x-kom na Allego: smartfon dostaniemy za 2589 zł [stan na 13.09.2018 r.]. Do promocji przejdziecie przez >ten link<.

źródło: informacja prasowa