Reklama

Kapitalna okazja! Xiaomi POCO X3 NFC za 749 złotych!

Uwaga, uwaga! Jeśli przymierzaliście się do zakupu Xiaomi POCO X3 NFC, lepiej, żebyście nie zmarnowali tej okazji. Smartfon dostępny jest w znakomitej promocji na Allegro!

Reklama

Xiaomi POCO X3 NFC jeszcze taniej

Nie tak dawno informowaliśmy Was o obniżce cen Xiaomi POCO X3 NFC, w której za wersję z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej trzeba było dać 899 złotych. Zapomnijcie o tej promocji, bo oficjalny sklep Xiaomi na Allegro uruchomił znacznie lepszą – przez ograniczony czas, POCO X3 NFC dostępny jest w cenie 749 złotych!

Tak, to nie pomyłka. Ten naprawdę solidny średniopółkowiec już teraz dostępny jest o 250 złotych taniej niż w dniu premiery. Wszystkie sztuki przeznaczone na promocję pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, więc w ofercie nie ma żadnych haczyków.

Jedyne, o co możemy się martwić, to ograniczona dostępność urządzenia – na specjalną wyprzedaż przeznaczono 3000 sztuk, wyłącznie w szarej wersji kolorystycznej. W chwili publikowania tego tekstu, zakupiono już ponad 300 sztuk, więc dobrze jest działać szybko. Do wieczora może nie pozostać z powyższej puli już nic.

Do okazji przejdziecie tędy.

POCO X3 NFC warty uwagi

O POCO X3 NFC można mówić sporo, ale jeśli naprawdę jesteście zainteresowani tym smartfonem, zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją. W wypadku tego smartfona, już w momencie premiery i za 999 złotych był dobrze wycenionym urządzeniem, a teraz zyskuje on na opłacalności jeszcze bardziej.