smartfon POCO X3 smartphone
POCO X3 (źródło: @IndiaPOCO)

Hit wśród smartfonów do 1000 złotych, POCO X3 NFC, właśnie potaniał!

Najchętniej tanieją smartfony flagowe – wiecie, takie, które kosztują na start po 4 tysiące złotych. Wtedy jest z czego „urwać”. Jednak jeśli firma już od początku wycenia urządzenie doskonale, trudno o znaczne obniżki. Na szczęście i te się trafiają – na przykład teraz, na POCO X3 NFC.

Reklama

POCO X3 NFC taniej o 100 złotych

„Stówka” to niby niewiele, ale w wypadku smartfona, który od początku w podstawowej wersji kosztował 999 złotych i już wtedy był wart tych pieniędzy, to bardzo dobry deal.

Obniżki cen mają charakter promocji, więc wydaje się, że za jakiś czas wrócą na dawny poziom. Tym bardziej warto zainteresować się ofertą, bo zakupić nowego POCO X3 NFC za 899 złotych w oficjalnej dystrybucji jest okazją przynajmniej niekulawą. Dostępna jest także lepiej wyposażona wersja ze 128 GB pamięci wewnętrznej w cenie 999 złotych.

Reklama

Sprzęt dostaniecie na stronach Media Expert, ale każdego innego sklepu, do którego trafiają smartfony Xiaomi w oficjalnej dystrybucji, a więc mi-home.pl, Mi Store, x-kom, RTV Euro AGD, NEONET czy MediaMarkt.

Warto przejrzeć ofertę tych sklepów, jeśli interesuje nas jakaś konkretna opcja kolorystyczna (nie wszystkie i nie wszędzie są dostępne w obu wersjach pamięciowych).

Dlaczego warto?

Hm, od czego zacząć? Niezłego ekranu 6,67 cala z odświeżaniem 120 Hz, ogólnej wydajności, zacnych głośników stereo, dobrego czasu pracy, szybkiego ładowania czy obecności portu słuchawkowego? Wszystkie te elementy występują w POCO X3 NFC jednocześnie, co czyni z tego urządzenia uniwersalny sprzęt. W tej cenie nie ma czego żałować.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym sprzęcie niemal wszystkiego – zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją!

  1. Kupiłem taki w wersji 64gb za 849zł i 128gb za 949, więc ta oferta nie jest już dla mnie aż tak atrakcyjna. Wersja 64gb dość długo była dostępna w oficjalnym sklepie a*****o, bo kilka godzin po starcie jeszcze dało się zrobić zakup, natomiast wersja 128gb rozeszła się w mniej niż 5 minut. Na każdej promocji można było kupić tylko jedna sztukę, a chciałem kupić coś dla żony i dla mnie, ale nawet bez specjalnego pośpiechu dokonałem zakupu bez problemu

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama