fot. Moose Photos / Pexels

Polskie Xiaomi zdradziło coś, czego (chyba) nie powinno

W dzisiejszych czasach trzeba naprawdę się pilnować, ponieważ wystarczy jeden nieuważny ruch i z niespodzianki nici. Polski oddział Xiaomi prawdopodobnie przypadkiem podzielił się z nami informacją, o której powinniśmy się dowiedzieć dopiero w środę. Mimo wszystko warto czekać na bardziej szczegółowe info.

Gdyby Wam to jakimś cudem umknęło, przypomnę, że już jutro zadebiutuje Xiaomi CC9 Pro, który wyróżniać się będzie penta aparatem z głównym sensorem o rozdzielczości aż 108 Mpix oraz możliwością uzyskania 5x zoomu hybrydowego i nawet 50x cyfrowego. Oprócz tego, na pokładzie smartfona znajdą się też obustronnie zakrzywiony wyświetlacz z ekranowym czytnikiem linii papilarnych, moduł NFC i 3,5 mm złącze słuchawkowe.

Reklama

Xiaomi CC9 Pro trafi (m.in.) do Polski jako Xiaomi Mi Note 10 – oficjalnie potwierdził to polski oddział producenta. Aby podgrzać atmosferę, regularnie publikuje kolejne zapowiedzi nadchodzącego smartfona. Okazuje się, że jedna z nich zdradziła nieco więcej niż prawdopodobnie powinna.

Z okazji Halloween na Mi Community Polska pojawił się konkurs-gra, polegający na odnalezieniu na zdjęciu wykonanym Xiaomi Mi Note 10 wszystkich „nawiedzonych przedmiotów” (chodzi o dynie, kapelusze czarownicy i pluszowe nietoperze) – możecie je zobaczyć poniżej. Ekipa xda-developers zwróciła jednak uwagę na coś, co wszyscy przeoczyli.

Po pobraniu zdjęcia i wyświetleniu jego właściwości okazuje się bowiem, że zostało ono wykonane nie Xiaomi Mi Note 10, a… Xiaomi Mi Note 10 Pro. Nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o tym modelu, ale do tej pory były to niczym nie podparte plotki. Tymczasem wychodzi na to, że Xiaomi rzeczywiście przygotowuje i taki model, mimo że na jego temat milczy jak grób.

Być może miała być to niespodzianka, o której mieliśmy się dowiedzieć dopiero 6 listopada, podczas oficjalnej premiery Xiaomi Mi Note 10 w Hiszpanii (w Polsce zaplanowano ją na 14 listopada). Niestety, prawdopodobnie przez czyjeś niedopatrzenie i spostrzegawczość kogoś innego już teraz poznaliśmy plany producenta. Raczej bowiem wątpię, aby było to celowe działanie.

Nie wiadomo, czym wyróżni się Xiaomi Mi Note 10 Pro, ale najprawdopodobniej m.in. procesorem Qualcomm Snapdragon 855 (Plus). Dla przypomnienia, Xiaomi Mi Note 10 zostanie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 730G.

Aktualizacja (05.11.2019)

Xiaomi CC9 Pro już oficjalnie zadebiutował – w podlinkowanym poniżej artykule znajdziecie wszystkie informacje na jego temat, łącznie z cenami.

Zadebiutował wypasiony Xiaomi CC9 Pro. Ten aparat to miazga!

*zdjęcie zmniejszone do 33% oryginalnej rozdzielczości – w oryginalnym rozmiarze (12032×9024 pikseli; 71,8 MB) pobierzecie >stąd<

Źródło: xda-developers