Tak będzie wyglądał Xiaomi Mi Mix 3 - producent właśnie opublikował zdjęcie tego smartfona - Tabletowo.pl

Tak będzie wyglądał Xiaomi Mi Mix 3 – producent właśnie opublikował zdjęcie tego smartfona

Dołącz do dyskusji 0

Producenci zwykle trzymają w tajemnicy design swoich nadchodzących nowości, a już w szczególności flagowców, aż do dnia ich oficjalnej premiery. Xiaomi postanowiło jednak opublikować zdjęcie modelu Mi Mix 3 już teraz, chociaż smartfon ma zadebiutować dopiero w październiku 2018 roku.

To nie przypadek, że Xiaomi zdecydowało się na taki krok. Kilka godzin temu Honor zaprezentował na IFA 2018 działający prototyp modelu Magic 2 (co również było dla nas nie lada niespodzianką, bowiem nikt się tego nie spodziewał) i najwyraźniej konkurent uznał, że nie pozostanie dłużny i także pochwali się, co przygotowuje.

Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jak będzie wyglądał Xiaomi Mi Mix 3. Co prawda na zdjęciu widać tylko przód smartfona, jednak nie tylko. Nie sposób nie zauważyć również wysuniętego modułu na górze, na którym da się dostrzec podwójną kamerkę, głośnik i jakieś sensory. Wyświetlacz pokrywa natomiast niemal całą powierzchnię panelu przedniego, ramki dookoła niego są naprawdę wąziutkie.

Tabletowo.pl Tak będzie wyglądał Xiaomi Mi Mix 3 - producent właśnie opublikował zdjęcie tego smartfona Android Smartfony Xiaomi

Xiaomi Mi Mix 3 (fot. @donovansung)

Trzeba przyznać, że design Xiaomi Mi Mix 3 robi wrażenie. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, ponieważ po chwili powinno do oglądającego dotrzeć, że na wysuwanym module umieszczono głośnik do rozmów – a to oznacza, że będzie się on musiał wysuwać znacznie częściej niż gdyby znajdowała się na nim wyłącznie kamerka do selfie i wideorozmów. Jest to o tyle niekorzystne, że może spowodować wcześniejsze zmęczenie mechanizmu i awarię. Można też zapomnieć o głośnikach stereo.

Szczerze mówiąc nie jestem przekonany, czy na powyższym zdjęciu faktycznie jest Mi Mix 3, czy Xiaomi nas strollowało (oraz Honora przy okazji) i prawdziwy projekt następcy Mi Mix 2S nadal trzyma w tajemnicy. A Wy jak sądzicie?

Polecamy również:

Częściowa specyfikacja Xiaomi Mi Mix 3 ujawniona – zdecydowanie warto na niego czekać

*Na zdjęciu tytułowym Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition (pod linkiem znajdziecie jego recenzję, przygotowaną przez Krzyśka)

Źródło: Weibo przez @UniverseIce, @donovansung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona