smartfon Samsung Galaxy S20 Ultra render
Samsung Galaxy S20 Ultra (źródło: @BenGeskin)

Tak naprawdę wygląda Samsung Galaxy S20 Ultra. Do tego widoku trzeba się przyzwyczaić

Od pewnego czasu wiemy już, jak będą wyglądać i co zaoferują flagowce z serii Galaxy S20. Nic dziwnego, w końcu zadebiutują one za niespełna tydzień, 11 lutego 2020 roku. Jeszcze przed oficjalną premierą mamy okazję zobaczyć, jak Galaxy S20 UltraGalaxy S20+ prezentują się na żywo. Do tego widoku trzeba się przyzwyczaić.

W ostatnich latach często zarzucano Samsungowi, że jego flagowce co roku wyglądają niemal tak samo, bowiem zmiany w designie nie są znaczące w przypadku każdej kolejnej generacji. Koreańczycy najwyraźniej wzięli sobie te uwagi do serca, ponieważ w zeszłym roku ich high-endy zaskoczyły swoim wzornictwem i przyniosły długo wyczekiwany powiew świeżości. Producent na tym nie poprzestanie, ale w przypadku Galaxy S20 Ultra przyzwyczajanie się do projektu panelu tylnego może zająć dłuższą chwilę.

Reklama

Tak na żywo wygląda Samsung Galaxy S20 Ultra

W pewnym momencie mówiło się, że model ten może mieć nawet pięć aparatów na panelu tylnym, ale od niedawna mamy pewność, że będzie ich „tylko” cztery. Mimo to, moduł zajmie bardzo dużo przestrzeni na pleckach Galaxy S20 Ultra. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym doskonale to widać. Przy okazji nie sposób nie zauważyć, iż wyspa z aparatami mocno wystaje ponad bryłę. Po oczach „bije” też napis „Space Zoom 100X”, informujący o możliwości uzyskania nawet stukrotnego cyfrowego przybliżenia.

smartfon Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra (źródło: reddit)

Poniżej możecie zobaczyć Galaxy S20 Ultra pod innym kątem, niestety wciąż z tą ogromną wyspą na panelu tylnym. Obok smartfona znajduje się Galaxy S20+, który – pomimo że również ma cztery aparaty na pleckach – wygląda jakoś tak „biednie” przy swoim lepiej wyposażonym, większym bracie. Wiadomo jednak, że wersja z „Plusem” w nazwie nie pochwali się aż tak rozbudowanymi możliwościami fotograficznymi jak wariant z dopiskiem „Ultra”.

Samsung zaprezentuje Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra już w najbliższy wtorek, 11 lutego 2020 roku, na konferencji w San Francisco. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego i będzie transmitowanie m.in. na oficjalnym kanale marki w serwisie YouTube. Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z kompletną specyfikacją całej trójki oraz ich cenami w Polsce.

Źródło: reddit, @jon_prosser via Android Authority