smartfon Samsung Galaxy M34 5G smartphone
Samsung Galaxy M34 5G (źródło: Amazon)

Nowy Samsung niespodziewanie zadebiutował w Polsce. Już możesz go kupić

Choć Samsung w przeszłości sprzedawał smartfony z tej serii w Polsce, to jednak nie spodziewaliśmy się, że ten model trafi do Polski. A tymczasem tak się właśnie stało – już można go kupić. Ile kosztuje?

Smartfon Samsung Galaxy M34 5G dostępny w Polsce

Galaxy M34 5G zadebiutował oficjalnie ponad trzy miesiące temu, w lipcu 2023 roku. Smartfon oferuje przyzwoitą specyfikację techniczną, w tym akumulator o dużej pojemności, zatem jak najbardziej ma szansę odnieść sukces w Polsce, szczególnie że jego cena jest przystępna. Zanim jednak do niej przejdziemy, przypomnijmy sobie, co znajduje się na pokładzie tego urządzenia.

smartfon Samsung Galaxy M34 5G smartphone
Samsung Galaxy M34 5G (źródło: Amazon)

Niewątpliwie najmocniejszą – dosłownie – stroną Galaxy M34 5G, podobnie jak innych smartfonów z tej serii, jest akumulator o pojemności. Samsung wyposażył bowiem ten model w baterię 6000 mAh, który można ładować przewodowo z mocą do 25 W, aczkolwiek od razu trzeba zauważyć, że producent nie dodaje w zestawie żadnej ładowarki.

Inne parametry Galaxy M34 5G również są atrakcyjne, bo smartfon oferuje też na przykład wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości Full HD+ z funkcją odświeżania obrazu z częstotliwością 120 Hz i Corning Gorilla Glass 5. generacji, a także solidne zaplecze fotograficzne – 12 Mpix aparat na przodzie i zestaw trzech aparatów na tyle: 50 Mpix (f/1.8) z optyczną stabilizacją obrazu + 8 Mpix (f/2.2) z obiektywem ultraszerokokątnym + 2 Mpix (f/2.4) do zdjęć makro.

Sercem smartfona jest procesor Exynos 1280 z modemem 5G, a do tego Galaxy M34 5G w wersji dostępnej w Polsce ma 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej – obie można rozszerzyć, tę ostatnią za pomocą karty microSD o pojemności do 1 TB. Urządzenie fabrycznie ma zainstalowany system operacyjny Android 13 i można spodziewać się, że Samsung zapewni mu 4 aktualizacje Androida i poprawki zabezpieczeń przez 5 lat.

Polska cena smartfona Samsung Galaxy M34 5G, dostępność

Smartfon pojawił się w sklepie RTV Euro AGD, w którym za konfigurację 6/128 GB trzeba zapłacić 1449 złotych. To atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę, że jest podobny do Galaxy A34 5G, który kosztował na start w Polsce 1899 złotych. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: granatowa, niebieska i srebrna.

Samsung Galaxy M34 5G nie jest jednak dostępny w sklepie RTV Euro AGD „od ręki”, bowiem widnieje w nim informacja, że zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 14 dni, co oznacza, że sklep może jeszcze nie mieć tego urządzenia w swoim magazynie.