100 złotych robi różnicę – promocja na niedrogi smartfon realme 7i

Oczywiście promocje, które najszybciej zyskują na popularności to te, w których jakiś produkt sprzedaje się za pół darmo, ale i najnowszej okazji na realme 7i nie można zarzucić, że jest wybitnie słaba. Przy nominalnej cenie kilkuset złotych, stówka oszczędności jest jak znalazł.

Reklama

realme 7i teraz o 100 złotych taniej

Normalna cena realme 7i w sklepach to 699 złotych. Tak smartfon ten był wyceniany od początku obecności na polskim rynku, czyli od jakichś dwóch miesięcy. Tym bardziej cieszy fakt, że już po tak krótkim czasie producent przygotował tymczasową obniżkę ceny urządzenia. W dniach od 17 lutego do 7 marca będzie można kupić je za 599 złotych. W modelach za kilkaset złotych możliwość wydania jeszcze mniejszych pieniędzy jest bardzo pożądana.

Akcją promocyjną objęte są oba warianty kolorystyczne (srebrny i błękitny). Smartfon w niższej cenie znajdziemy w sieciach: RTV EURO AGD, x-kom, Media Expert, Neonet, Komputronik, Morele, Empik oraz w sklepach oficjalnych realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl. Od 18 lutego smartfon można będzie kupić taniej również w sieci Play.

Co na plus, a co na minus w realme 7i?

Jak każdy smartfon, także realme 7i ma swoje mocne i słabe strony. Wszystkie aspekty działania tego smartfona znajdziecie w naszej recenzji. Najważniejsze plusy to:

  • znakomity czas pracy (bateria 6000 mAh)
  • dual SIM
  • port słuchawkowy i USB-C

Na minus zaliczyć trzeba:

  • brak NFC
  • ekran 6,5″ tylko w rozdzielczości HD+
  • głośnik mono o kiepskiej jakości

Rzecz jasna wady nie muszą całkowicie skreślać realme 7i, jeśli tylko smartfon dobrze wpisze się w specyfikę użytkowania sprzętu. Tak czy siak – decyzja o zakupie pozostaje po stronie klienta, który teraz ma dodatkowy czynnik do rozważenia, czyli niższą cenę.