Motorola One Action z potrójnym aparatem już w Polsce. Ta cena! <3

W pierwszej fali premier Motoroli One Action zmieściliśmy się w okienku razem z Brazylią, dzięki czemu już dziś znamy nie tylko kompletną specyfikację smartfona, ale także oficjalną cenę urządzenia w Polsce. Spoiler: jest dobrze!

Reklama

Najważniejszą funkcją Motoroli One Action jest możliwość nagrywania wideo w orientacji poziomej, gdy telefon jest trzymany pionowo. Umożliwia to jeden z trzech aparatów głównych smartfona o matrycy 16 Mpix. Ma on kąt widzenia 117°, dzięki czemu można robić filmy o czterokrotnie większej zawartości kadru (w porównaniu z obszarem obrazu głównego aparatu o polu widzenia 78° z tymi samymi proporcjami).

Drugi główny aparat 12 MPix z detekcją fazy, pikselem o wielkości 1,25 µm i przysłoną f/1,8 pomagają robić zdjęcia również w słabszych warunkach oświetleniowych. Trzecia matryca ma 5 Mpix i przydaje się do tworzenia efektu rozmytego tła. Z przodu, w otworze w ekranie, znajdziemy aparat do selfie 13 Mpix.

Reklama

Ekran Cinema Vision o proporcjach 21:9 ma 6,3 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD+ (2520×1080 pikseli). Smartfon działa na procesorze Exynos 9609 (2,2 GHz) z układem graficznym ARM Mali-G72 MP3. W Polsce dostępna jest w wersji z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. W razie czego można ją rozbudować o kolejne 512 GB za pomocą karty microSD.

Telefon wyposażono w NFC, Dual SIM, port USB-C i port słuchawkowy. Całość zasila bateria o pojemności 3500 mAh. Motorola zapewnia, że to wystarczy do oglądania filmów przez 11 godzin lub słuchania muzyki przez 47 godzin.

Motorola One Action ma zainstalowany system Android Pie i należy do programu Android One, co oznacza, że jej użytkownicy mogą liczyć na comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Smartfon jest od dziś dostępny w Polsce w cenie 1099 złotych. To taniej niż przewidywaliśmy, i bardzo się z tego cieszymy. Wygląda na to, że jest to jeden z najrozsądniej wycenionych smartfonów ostatnich tygodni!

źródło: materiały prasowe