Smartfon Meizu z obustronnie zakrzywionym ekranem na nowych zdjęciach | Tabletowo.pl

Smartfon Meizu z obustronnie zakrzywionym ekranem na nowych zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

Meizu Pro 6 Plus z Exynosem 8890 już zadebiutował, więc teraz czekamy na kolejny krok Meizu i wypuszczenie na rynek równie świetnie wyposażonego smartfona, tylko tym razem z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem. Zdjęcia takiego urządzenia pojawiły się właśnie w sieci, co oznacza, że Chińczycy naprawdę muszą nad czymś takim pracować.

Zwłaszcza, że nie jest to pierwszy raz, kiedy o tym słyszymy. Wciąż jednak nie doczekaliśmy się premiery tego smartfona. Ale najprawdopodobniej Meizu zaprezentuje go w końcu w przyszłym roku, aczkolwiek nie wiadomo, w którym dokładnie miesiącu.

Jeśli jest to model Pro 7, to powinniśmy spodziewać się jego premiery rok po prezentacji Pro 6, czyli w kwietniu. Jest to całkiem prawdopodobny termin, ponieważ wtedy upłynie akurat pół roku od debiutu Pro 6 Plus, który – swoją drogą – jest aktualnie najmocniejszą propozycją tego producenta.

Specyfikacja nowego high-enda Meizu owiana jest na razie tajemnicą, ale osobiście nie spodziewałbym sie, że Chińczycy ponownie sięgną po Exynosa 8890. Zwłaszcza, że CEO firmy niedawno potwierdził, że przyszłoroczny flagowiec (a przynajmniej jeden z nich) zostanie wyposażony w dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X30.

W przeszłości pojawiały się także sugestie, że Meizu Pro 7 otrzyma też podwójny aparat główny, ale czy tak się stanie – na razie nie ma żadnej pewności.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona