smartfon Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro (źródło: Huawei)

Huawei Mate 30 Pro wchodzi do regularnej sprzedaży w Polsce

Miesiąc temu, dokładnie 9 grudnia 2019 roku, do sprzedaży w Polsce trafiło 100 egzemplarzy Huawei Mate 30 Pro. Wszystkie sprzedano i nie wiadomo było, czy smartfon jeszcze kiedykolwiek będzie dostępny w naszym kraju. Dziś już wiadomo, że tak – producent poinformował o rozpoczęciu regularnej sprzedaży tego modelu. Ponownie dorzuca do niego też atrakcyjne gratisy.

Huawei Mate 30 Pro w Polsce

Jest to pierwszy smartfon tej marki bez dostępu do aplikacji i usług Google, który trafił oficjalnie do Polski. Jak powiedział Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający w Huawei CBG w Polsce, rozwój własnego ekosystemu jest kwestią priorytetową dla Huawei – będzie on intensywnie udoskonalany, aby z każdym miesiącem dostarczał użytkownikom nowe, atrakcyjne funkcjonalności i korzyści. Jednocześnie przedstawiciel marki zadeklarował również, że to droga, którą postanowiono pójść, i z której producent już nie zawróci.

Cenę Huawei Mate 30 Pro w Polsce ustalono na 4299 złotych (taka sama obowiązywała w trakcie grudniowej przedsprzedaży). Smartfon będzie można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei (pod adresem huawei.pl) oraz w autoryzowanym salonie sprzedaży w C.H. Westfield Arkadia w Warszawie. Osoby, które się na to zdecydują, otrzymają w prezencie słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3 (standardowo kosztują one 699 złotych). Co więcej, jeśli ktoś skorzysta z dedykowanej opieki serwisowej VIP, dostanie voucher uprawniający do zakupu opaski Huawei Band 4 w kolorze czarnym za złotówkę (zamiast 199 złotych).

Pakiet VIP to jednak nie tylko możliwość nabycia ww. opaski w promocyjnej cenie. Oprócz tego, użytkownicy otrzymają pakiet innych gratisów i przywilejów:

  • jednokrotną, bezpłatną wymianę ekranu i/lub obudowy tylnej w autoryzowanym serwisie Huawei (w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu),
  • darmową przesyłkę door-to-door na naprawy gwarancyjne w Salonach Serwisowych Huawei (w tym jednorazowa wymiana ekranu i/lub plecków),
  • dostęp do osobnej linii na infolinii, dedykowanej do wsparcia użytkowników Mate 30 Pro,
  • możliwość konsultacji z personalnym konsultantem technicznym/produktowym,
  • udział w badaniach oraz możliwość podzielenia się opinią i spostrzeżeniami na temat użytkowania smartfona.

Na koniec warto jednak zaznaczyć, że słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3 będą dodawane wyłącznie do zamówień złożonych do dnia 19 stycznia 2020 roku (lub do wyczerpania zapasów).

Jaki jest Huawei Mate 30 Pro?

Huawei Mate 30 Pro – żałuję, że mogłam z niego korzystać tylko kilka godzin

Źródło: informacja prasowa