SM-T365 to nadchodzący 8 calowy tablet od Samsunga | Tabletowo.pl

SM-T365 to nadchodzący 8 calowy tablet od Samsunga

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ostatnio jest na ustach większości fanów tabletów za sprawą swoich Galaxy Tab S z ekranami Super AMOLED. Nie mam zamiaru teraz oceniać, która ze stron ma rację i czy takie wyświetlacze są najlepsze, czy może nic nie warte. Odsyłam Was do recenzji Kasi, z której możecie dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy Tab 8.4. Jednak oprócz tego i zbliżającego się Galaxy Note 4 warto również rzucić okiem co Koreańczycy przygotowują dla mniej wymagających klientów, jak chociażby model o nazwie kodowej SM-T365.

Samsung SM-T365 został dostrzeżony w GFXBench, dzięki czemu mamy o nim całkiem sporo informacji. Ma on mieć 8-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za moc odpowiadać będzie 4-rdzeniowy Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1,3 GB pamięci RAM. Poza tym informacje podają, że znajdziemy w nim 12 GB pamięci wbudowanej, 3-megapikselowy aparat główny oraz Androida 4.4.4.

Nie wiadomo na razie kiedy pojawi się to urządzenie na rynku oraz ile będzie kosztować. Jeśli jednak będzie dostępne w atrakcyjnej cenie to może znaleźć wielu odbiorców, chociażby ze względu na ilość pamięci RAM. A co Wy o nim sądzicie?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona