Sony WH-1000XM3 w kuszącej promocji. Sam z niej skorzystałem

Legendarnych tysiączek nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Niemniej, Sony WH-1000XM3 to, jakby nie patrzeć, już przeszłość – w końcu producent zaprezentował ich następcę. Lista zmian między generacjami nie jest powalająco długa, więc może warto skusić się na zakup poprzedników w promocyjnej cenie?

Sony WH-1000XM3 do niedawna były ikoną słuchawek z aktywną redukcją szumów

Recenzję Sony WH-1000XM3 opublikowaliśmy na łamach Tabletowo na początku 2019 roku. Do dziś pamiętam, jak bardzo urzekły mnie wtedy te słuchawki – zresztą, końcowa ocena 9.5/10 mówi sama za siebie.

Niemniej, tysiączki miały (mają?) jedną zasadniczą wadę – cenę. Nieco po premierze, słuchawki zostały wycenione na 1699 złotych. Zbija z nóg, zwłaszcza że mówimy o słuchawkach lifestylowych, a nie modelu do zastosowań profesjonalnych.

Sony WH-1000XM4 – dobry pretekst, do obniżenia ceny poprzedników

Kilka miesięcy temu zadebiutowały Sony WH-1000XM4, które aktualnie testuje dla Was Tomek. Ich cena w sklepach wynosi w tym momencie 1599 złotych. Dlaczego zwracam na to taką uwagę? Warto mieć z tyłu głowy, że jest to raczej drobna ewolucja i „domuskanie” poprzedników. Dlaczego o tym mówię? Bo cena poprzedników, dzięki zaprezentowaniu nowego flagowego modelu, wyraźnie zmalała.

Oczywiście, Sony WH-1000XM4 są – z czysto technicznego punktu widzenia – wyborem lepszym. Ale co, jeśli niewiele gorsze tysiączki można kupić za niemalże połowę ceny flagowego modelu?

To dobry moment, żeby kupić Sony WH-1000XM3

Regularna cena Sony WH-1000XM3 już od jakiegoś czasu waha się w granicach tysiąca złotych. Powiem szczerze, że od kiedy tylko kwota, jaką trzeba wydać na tysiączki, mieści się w ramach „trzycyfrowych”, to intensywnie myślę o ich zakupie.

Sony WH-1000XM3

Dzisiaj po prostu przestałem myśleć i… kupiłem swoje upragnione słuchawki. W większości sklepów cena Sony WH-1000XM3 spadła do 849 złotych. Za tyle samo można kupić je u naszego Partnera, tj. w sieci sklepów Media Expert. No dobra, precyzyjniej rzecz ujmując, za wariant czarny trzeba zapłacić złotówkę mniej ;).

Kup słuchawki Sony WH-1000XM3 w obniżonej cenie

Myślę, że nikogo, kto poważnie myślał o zakupie tysiączek, nie trzeba przekonywać. Owszem, zawsze można zaryzykować i czekać na Black Friday, ale tak czy tak – cena jest bardzo kusząca. Raz jeszcze nadmienię – oczywiście Sony WH-1000XM4 oferują trochę więcej, ale… kosztują dwa razy więcej.

Gdyby ktoś rozważał zakup słuchawek, a miał jeszcze jakieś wątpliwości – jest spora szansa, że ich recenzja je rozwieje. Tymczasem ja… nie mogę doczekać się odebrania swojego egzemplarza tysiączek – aktualna promocja sprawiła, że wreszcie zdecydowałem się na zakup ex-flagowych słuchawek japońskiego producenta.

Recenzja Sony WH-1000XM3

Te newsy mogą Cię zainteresować: