Galaxy Buds od dziś dostępne w Polsce. To słuchawki, z których Samsung jest dumny | Tabletowo.pl

Galaxy Buds od dziś dostępne w Polsce. To słuchawki, z których Samsung jest dumny

Dołącz do dyskusji 0

Bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds zostały zaprezentowane przez Samsunga 20 lutego, wraz ze smartfonami Galaxy S10, S10+ i S10e. Były dostępne w przedsprzedaży, jako prezent dla zamawiających jednego z flagowców Samsunga. Dziś rozpoczyna się regularna sprzedaż słuchawek na polskim rynku.

Galaxy Buds, zgodnie z zapewnieniami producenta, oferują wysokiej jakości dźwięk, za który odpowiadają inżynierowie marki AKG. Dysponują trybem Enhanced Ambient Sound, co pomaga w szybki sposób skontrolować co dzieje się wokół nas, bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. Umożliwiają także prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki 2 mikrofonom w każdej z pchełek.

Użytkowanie słuchawek sięga 6 godzin w przypadku słuchania muzyki i do 5 godzin podczas rozmów telefonicznych. Etui może pełnić funkcję powerbanku. Podobno wystarczy 15-minutowy cykl ładowania, by zapewnić dodatkowe 100 minut pracy. Da się także doładować je bezprzewodowo, na przykład korzystając z funkcji Power Share w smartfonie Galaxy S10.

Jedna słuchawka Galaxy Buds waży tylko 5,6 g, co sugeruje, że nie powinny one powodować dyskomfortu swoim ciężarem. Dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych – żółtej, czarnej i białej.

W polskich sklepach można je dostać od 649 złotych. Galaxy Buds są już przez nas testowane, także spodziewajcie się ich recenzji!

parametry Samsung Galaxy Buds
łączność Bluetooth 5.0
czujniki akcelerometr, zbliżeniowy, dotykowy
bateria 58 mAh w słuchawce, 252 mAh w etui
USB typ C
głośnik 5.8pi Dynamic Driver
kompatybilność Android 5.0 lub nowszy, RAM 1,5 GB lub więcej
audio Audio Codec: SBC, AAC, skalowany
wymiary słuchawki 19,2 x 17,5 x 22,3 mm
wymiary etui 70 x 38,8 x 26,5 mm
waga słuchawki 5,6 g
waga etui 39,6 g

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona