Samsung Galaxy S10

Galaxy Buds od dziś dostępne w Polsce. To słuchawki, z których Samsung jest dumny

Bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds zostały zaprezentowane przez Samsunga 20 lutego, wraz ze smartfonami Galaxy S10, S10+ i S10e. Były dostępne w przedsprzedaży, jako prezent dla zamawiających jednego z flagowców Samsunga. Dziś rozpoczyna się regularna sprzedaż słuchawek na polskim rynku.

Galaxy Buds, zgodnie z zapewnieniami producenta, oferują wysokiej jakości dźwięk, za który odpowiadają inżynierowie marki AKG. Dysponują trybem Enhanced Ambient Sound, co pomaga w szybki sposób skontrolować co dzieje się wokół nas, bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. Umożliwiają także prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki 2 mikrofonom w każdej z pchełek.

Reklama

Użytkowanie słuchawek sięga 6 godzin w przypadku słuchania muzyki i do 5 godzin podczas rozmów telefonicznych. Etui może pełnić funkcję powerbanku. Podobno wystarczy 15-minutowy cykl ładowania, by zapewnić dodatkowe 100 minut pracy. Da się także doładować je bezprzewodowo, na przykład korzystając z funkcji Power Share w smartfonie Galaxy S10.

Jedna słuchawka Galaxy Buds waży tylko 5,6 g, co sugeruje, że nie powinny one powodować dyskomfortu swoim ciężarem. Dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych – żółtej, czarnej i białej.

W polskich sklepach można je dostać od 649 złotych. Galaxy Buds są już przez nas testowane, także spodziewajcie się ich recenzji!

parametrySamsung Galaxy Buds
łącznośćBluetooth 5.0
czujnikiakcelerometr, zbliżeniowy, dotykowy
bateria58 mAh w słuchawce, 252 mAh w etui
USBtyp C
głośnik5.8pi Dynamic Driver
kompatybilnośćAndroid 5.0 lub nowszy, RAM 1,5 GB lub więcej
audioAudio Codec: SBC, AAC, skalowany
wymiary słuchawki19,2 x 17,5 x 22,3 mm
wymiary etui70 x 38,8 x 26,5 mm
waga słuchawki5,6 g
waga etui39,6 g

źródło: materiały prasowe