Samsung Galaxy S10

Ostatnie dni przedsprzedaży Galaxy S10e, S10 i S10+ – jeszcze możesz zgarnąć słuchawki Galaxy Buds

Akcja partnerska

Mijają blisko dwa tygodnie od oficjalnej premiery najnowszych flagowych modeli koreańskiego producenta. Jeśli wciąż zastanawiacie się nad zakupem Samsunga Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+ w przedsprzedaży, musicie się pospieszyć – promocja, w której bonusem są bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds, kończy się już w najbliższy czwartek.

Samsung przygotował dla przyszłych właścicieli najświeższych flagowców kilka promocji, które zachęcają do zamówienia smartfonów w ofercie przedsprzedażowej. Aby otrzymać zestaw słuchawkowy Galaxy Buds, należy do 7 marca dokonać zakupu Galaxy S10 lub Galaxy S10+, do 22 marca aktywować urządzenie, a do 25 marca w aplikacji Samsung Members wypełnić specjalny formularz. Po weryfikacji zgłoszenia słuchawki zostaną wysłane pod wskazany przez nas adres – zalecam nie zwlekać, bowiem ich liczba jest ograniczona, a o możliwości ich otrzymania decyduje kolejność zgłoszeń.

Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ – ceny, przedsprzedaż, dostępność i akcja Odkup

Kolejnym plusem zamówienia smartfona już teraz jest także możliwość otrzymania dodatkowych 300 złotych do wyceny starego urządzenia w ofercie odkupu. Przy nabyciu najnowszego Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+ w terminie od 20 lutego do 14 kwietnia w aplikacji Samsung Members otrzymamy kod umożliwiający zwiększenie kwoty, jaką dostaniemy przy odsprzedaży naszego poprzedniego telefonu.

Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z oferty, musicie dokonać wyceny swojego urządzenia na stronie producenta – po akceptacji warunków, kurier bezpłatnie odbierze od Was starsze urządzenie, a pieniądze za jego sprzedaż otrzymacie przelewem na podany we wniosku rachunek. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie promocji (PDF).

Pierwsze wrażenia – Samsung Galaxy S10E, Galaxy S10 i Galaxy S10+

Jeśli jesteście zainteresowani promocją, zalecam nie zwlekać – oferta, w której otrzymacie słuchawki Galaxy Buds, trwa tylko do 7 marca.

źródło: Media Expert