Można już kupować słuchawki Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego

Cenione słuchawki Jabra Elite 75t są jednym z bardziej przydatnych gadżetów, umożliwiających prowadzenie rozmów o świetnej jakości dźwięku, bez zajmowania sobie rąk. Teraz pojawiły się w sprzedaży w opcji z etui ładowanym bezprzewodowo.

Reklama

Jabra Elite 75t ładowane bezprzewodowo już w sprzedaży

Jabra poinformowała, że wprowadza do Polski nową wersję słuchawek Jabra Elite 75t. Różni się ona od starszej wersji nowym etui, które można ładować indukcyjnie. Zapewne przyda się to tym, którzy już posiadają ładowarkę bezprzewodową i używają jej do uzupełniania energii w innych urządzeniach.

Ponieważ Jabra Elite 75t w tej opcji wspiera standard Qi, będziemy w stanie naładować etui większością ładowarek bezprzewodowych na rynku.

Słuchawki z funkcją ładowania bezprzewodowego są już dostępne w wybranych sieciach handlowych w Polsce, a ich rekomendowana cena detaliczna to 199 euro (~875 zł). Jeśli więc natraficie na słuchawki Jabra Elite 75t w cenie 600-700 zł, możecie być pewni, że nie jest to wersja z etui ładowanym indukcyjnie.

Firma przekazała także informację o tym, że wkrótce na rynek trafi także model Jabra Elite Active 75t w wersji z etui ładowanym bezprzewodowo. Rekomendowana cena detaliczna będzie wynosić 219 euro (~965 zł).