Huawei Freebuds 2 Pro – słuchawki bezprzewodowe w stylu AirPods, które naładujesz… smartfonem Mate 20 (Pro) | Tabletowo.pl

Huawei Freebuds 2 Pro – słuchawki bezprzewodowe w stylu AirPods, które naładujesz… smartfonem Mate 20 (Pro)

Dołącz do dyskusji 0

Od dawna wiadomo, że Mate 20 i Mate 20 zadebiutują 16 października. Ostatnio jednak pojawiły się doniesienia, że wraz z nimi Huawei zaprezentuje jeszcze trzeci model, najprawdopodobniej Mate 20 Porsche Design. Teraz natomiast okazuje się, że producent tego dnia pochwali się również nowymi słuchawkami Huawei Freebuds 2 Pro, które będzie się dało ładować bezprzewodowo także za pomocą smartfona.

Porównanie do AirPods w tytule nie jest przypadkowe, ponieważ Huawei Freebuds 2 Pro są baaardzo do nich podobne – nawet etui-ładowarka jest identyczna. Tak samo, jak propozycja Apple, tak i słuchawki od Huawei są w 100% bezprzewodowe – każda waży 4,1 grama, ma 43 mm długości i 18,6 mm szerokości. W trybie standby zapasu energii wystarczy na 15 godzin pracy, natomiast przy słuchaniu muzyki na 3 godziny. Dzięki etui czas ten można będzie jednak wydłużyć nawet do 20 godzin. Przy okazji warto dodać, że mają one grać naprawdę dobrze dzięki prędkości transmisji na poziomie 560 Kb/s.

Jak podaje serwis WinFuture, Huawei Freebuds 2 Pro mają łączyć się ze smartfonem za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0, więc istnieją szanse, że taki sam znajdzie się na pokładzie Mate 20 i Mate 20 Pro (Huawei do tej pory unikał bowiem tego standardu, pozostając przy Bluetooth 4.2). Słuchawki będzie się ładowało w dedykowanym etui, jednak źródła zasilania mogą być aż trzy: kabel z końcówką USB-C, ładowarka bezprzewodowa Qi lub… smartfon, co widać na grafice tytułowej! Ładowanie od 0% do 100% po kablu ma trwać 2 godziny, natomiast bezprzewodowo 3 godziny.

Huawei Freebuds 2 Pro mają oferować również redukcję hałasów z otoczenia i wiatru oraz obsługę Asystenta Google. Słuchawki będą także przechwytywać głos użytkownika za pomocą przewodnictwa kostnego, a Sztuczna Inteligencja odseparuje głosy innych ludzi.

Na razie cena Huawei Freebuds 2 Pro nie jest znana, ale serwis źródłowy podaje, że powinna ona zamknąć się w przedziale od 150 do 160 euro (~640-680 złotych).

Polecamy również:

Huawei Mate 20 Pro na pierwszych zdjęciach – jest ciekawie, producent trochę zaszalał

Źródło: WinFuture

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona